Лікарняні листи за новими правилами

Re: Лікарняні листи за новими правилами

Olga_K » 16 листопада 2016, 14:48

це так хитко- поважна причина  не з першого до першого числа - 31 жовтня ж не лікарняний...
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 980
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: Лікарняні листи за новими правилами

gorilla48 » 28 грудня 2016, 13:29

Добрий день. Потрібна допомога.
Працівниця вийшла з лікарняного та принесла два лікарняних листи.
Перший лист - був на три дні.
Другий лист - став продовженням першого, але з другим діагнозом.
Тепер у мене виникає питання. Як за який рахунок оплатити другий лікарняний лист. Перший лист я оплачую за рахунок установи, а в другому листі мені як робити? 2 дні за рахунок установи, а все інше за рахунок соцстраху? Чи весь лікарняний лист за рахунок соцстраху?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 118
З нами з: 17 серпня 2015, 11:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская область

Re: Лікарняні листи за новими правилами

Антон Янко » 28 грудня 2016, 14:19

gorilla48, якщо на другому лікарняному підкреслено "продовження" та відмічено реквізити первинного лікарняного, оплачуєте як продовження, тобто 2 дні за рахунок підприємства, наступні - за рахунок ФСС.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 226
З нами з: 14 січня 2016, 17:37
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: Лікарняні листи за новими правилами

gorilla48 » 28 грудня 2016, 14:22

Антон Янко написав:gorilla48, якщо на другому лікарняному підкреслено "продовження" та відмічено реквізити первинного лікарняного, оплачуєте як продовження, тобто 2 дні за рахунок підприємства, наступні - за рахунок ФСС.

Саме так там і написано. Дякую за відповідь.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 118
З нами з: 17 серпня 2015, 11:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская область

Re: Лікарняні листи за новими правилами

tstor » 23 січня 2017, 10:23

Работник принят 12.12.2016 ,ушел на больничный 10.01.2017,как определить средний зароботок?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 18
З нами з: 13 січня 2014, 13:50
Звідки: Запорожье
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская Область

Re: Лікарняні листи за новими правилами

alizze91 » 23 січня 2017, 12:16

tstor написав:Работник принят 12.12.2016 ,ушел на больничный 10.01.2017,как определить средний зароботок?

Згідно п. 11 Постанови №1266 Про обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням
У разі коли застрахована особа перебувала у трудових відносинах менше ніж календарний місяць за місцем роботи, де стався страховий випадок, середня заробітна плата обчислюється за фактично відпрацьований час (календарні дні) перед настанням страхового випадку.
Тобто  заробіток за грудень та за 9 днів січня і ділиться на календарні дні перед настанням страхового випадку, в даному випадку на 20+9=29(якщо не було невідпрацьованих днів з поважних причин)
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 23 січня 2017, 11:58
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская область

Re: Лікарняні листи за новими правилами

Наталія БВПД » 23 січня 2017, 12:49

Доброго дня! Потребую вашої допомоги. Підкажіть чи вірно я рахую лікарняні.Прийнята на роботу 04.08.2016року
Працівниця за останні дванадцять місяців не має страхового стажу.Дохід  усього за 4 місяці 116 днів 15537,79 грн.

Вартість одного дня лікарняних  133,95 грн * 70% (стаж)= 93,76 грн



Середня заробітна плата, розрахована з урахуванням вимог абз. 2 п. 29 Порядку № 1266,  становить: 3200грн : 30,44 = 105,12 грн


Оскільки сума денної виплати, розрахованої за загальними правилами (93,76 грн), є нищою за середню заробітну плату, розраховану з урахуванням розміру мінімальної заробітної плати, сума страхових виплат обчислюється з розміру середньої заробітної плати розрахованої за загальними правилами — 105,12 грн.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 41
З нами з: 14 січня 2016, 12:08
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская область

Re: Лікарняні листи за новими правилами

Medvedeva Alena » 26 січня 2017, 11:40

Подскажите, Работник уходит в декрет с 1 декабря 2016 года. Какой период расчета средней ЗП? В законе написано [font="Times New Roman", serif] [/font][font="Times New Roman", serif]12 календарних місяців перебування у трудових відносинах (з першого до першого числа) за останнім основним місцем роботи застрахованої особи, що передують місяцю, в якому настав страховий випадок. Т.Е. Расчет берется с ноября 15 по октябрь 16?[/font]
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 26 січня 2017, 11:11
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Лікарняні листи за новими правилами

panyutinorada » 27 січня 2017, 12:02

Работник уходит в декрет с 1 декабря 2016 года. Какой период расчета средней ЗП? В законе написано [font="Times New Roman", serif] [/font][font="Times New Roman", serif]12 календарних місяців перебування у трудових відносинах (з першого до першого числа) за останнім основним місцем роботи застрахованої особи, що передують місяцю, в якому настав страховий випадок. Т.Е. Расчет берется с ноября 15 по октябрь 16?


Страховий випадок настав 01.12.2016 року.
Так чому у Вас в розрахунковому періоді нема листопада 2016 року, який передує грудню.
ХІІ/2015 - ХІ/2016.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1093
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Лікарняні листи за новими правилами

Смалюк Виктория » 22 березня 2017, 12:12

Підкажіть, будь ласка, сума обмеження для лікарняних 54400 грн (3200*17)???? чи 27200 грн (1600*17)???
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 10 лютого 2017, 12:22
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Лікарняні листи за новими правилами

uly » 22 березня 2017, 12:18

макс.размер в расч.на месяц 1600*25=40000
среднедневная не больше 40000/30,44=1314,06
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 49
З нами з: 26 червня 2012, 20:46
Звідки: Кривой Рог
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Re: Лікарняні листи за новими правилами

Інна Братчук » 24 березня 2017, 14:04

Доброго дня, підскажіть в ситуації, як розраховувати лікаряний якщо робота працівника погодинна?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 55
З нами з: 10 липня 2014, 13:05
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Лікарняні листи за новими правилами

цветуля » 24 березня 2017, 14:14

Інна Братчук написав:Доброго дня, підскажіть в ситуації, як розраховувати лікаряний якщо робота працівника погодинна?

 А какая разница ?  Вы же оплачиваете не  рабочие дни , а календарные .
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 20
З нами з: 25 квітня 2012, 19:01
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Re: Лікарняні листи за новими правилами

Інна Братчук » 24 березня 2017, 14:25

цветуля написав:
Інна Братчук написав:Доброго дня, підскажіть в ситуації, як розраховувати лікаряний якщо робота працівника погодинна?

 А какая разница ?  Вы же оплачиваете не  рабочие дни , а календарные .

а якщо людина працює позмінно рахуємо теж в календарних?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 55
З нами з: 10 липня 2014, 13:05
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Лікарняні листи за новими правилами

цветуля » 24 березня 2017, 14:46

Інна Братчук написав:
цветуля написав:
Інна Братчук написав:Доброго дня, підскажіть в ситуації, як розраховувати лікаряний якщо робота працівника погодинна?

 А какая разница ?  Вы же оплачиваете не  рабочие дни , а календарные .

а якщо людина працює позмінно рахуємо теж в календарних?

Да
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 20
З нами з: 25 квітня 2012, 19:01
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Re: Лікарняні листи за новими правилами

genina67 » 04 квітня 2017, 14:41

Я знаходжусь на довготривалому лікуванні. Спочатку травма, а потім операція. Перший лікарняний виписаний з кодом 5 (травма), а другий (продовжує хворіти) з кодом 1 (загальне захворювання). Соцстрах відказує у виплаті, бо різні коди. Що робити?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 04 квітня 2017, 14:24
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черниговская область

Re: Лікарняні листи за новими правилами

Антон Янко » 04 квітня 2017, 20:13

genina67, необхідно виправити лікарняний за місцем його видачі
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 226
З нами з: 14 січня 2016, 17:37
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: Лікарняні листи за новими правилами

ррррррр » 10 квітня 2017, 16:04

Допоможіть розібратись працівника звільнено 02.03.2017 і знову прийнято на роботу 03.03.2017, а 30.03.2017 пішов на лікарняний зарплата нарахована повність за м-ць 22 роб дня  3200,00 + розрахункові 500,00 грн., так як місяць закриваємо раніше тепер у квітні за 2 дня будемо знімати з/пл.  Кількість днів в розрахунковлму періоді буде з 03.03.2017 по 29.03.2017 (27 днів) а яку суму брати 3200,00 чи 3700,00 грн ? Чи взагалі рахувати весь повність місяць адже відпрацьовано 22 р.д. по табелю
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 178
З нами з: 04 грудня 2014, 15:53
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Re: Лікарняні листи за новими правилами

Pavel-san » 10 квітня 2017, 16:43

Заробітну плату за два дні березня, дотягнуту пропорційно до мінімальної, разом з розрахунковими 500 грн  Ви повинні були виплатити ще 02.03 - в день звільнення, і забути про них. Невиплата розрахункових в день звільнення - порушення законодавства:)
Розрахунковий період для оплати лікарняного - календарні дні  з моменту прийняття до настання страхового випадку - з 03.03.2017 по 29.03.2017. Виходячи з цього і заробітна плата не з усього місячного фонду робочого часу (22 к.д. - 3200 грн.), а пропорційно - за 20 відпрацьованих днів =3200/22*20=2909,09 грн. без розрахункових 500 грн., вони - вже колишня історія і працівник з 03.03.2017 "почав все з чистого аркушу".
Вважаю, що треба робити так:)
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 115
З нами з: 20 січня 2015, 08:42
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Лікарняні листи за новими правилами

ррррррр » 11 квітня 2017, 07:22

Pavel-san написав:Заробітну плату за два дні березня, дотягнуту пропорційно до мінімальної, разом з розрахунковими 500 грн  Ви повинні були виплатити ще 02.03 - в день звільнення, і забути про них. Невиплата розрахункових в день звільнення - порушення законодавства:)
Розрахунковий період для оплати лікарняного - календарні дні  з моменту прийняття до настання страхового випадку - з 03.03.2017 по 29.03.2017. Виходячи з цього і заробітна плата не з усього місячного фонду робочого часу (22 к.д. - 3200 грн.), а пропорційно - за 20 відпрацьованих днів =3200/22*20=2909,09 грн. без розрахункових 500 грн., вони - вже колишня історія і працівник з 03.03.2017 "почав все з чистого аркушу".
Вважаю, що треба робити так:)

Спасибі велике.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 178
З нами з: 04 грудня 2014, 15:53
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Поперед.Далі


Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
cron