Лікарняний після виходу з відпустки до 3х років

Лікарняний після виходу з відпустки до 3х років

valentina ZVN » 22 квітня 2015, 10:57

Добрий день, підскажіть будь ласка, як оплатити лікарняний лист жінці, яка вийшла з відпустки по догляду до 3 років у грудні 2014 року, а страховий випадок настав у березні 2015 року. І нараховувати лікарняний із середньої зарплати або з мінімальної, згідно Закона 1105? Дякую
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 16
З нами з: 27 лютого 2015, 10:14
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.

Re: Лікарняний після виходу з відпустки до 3х років

Igor.Ronsky » 22 квітня 2015, 17:49

Закон України від 23.09.99 р. № 1105-XIV
Стаття 7. Обчислення страхового стажу
1.......
Період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, отримання виплат за окремими видами загальнообов'язкового державного соціального страхування, крім пенсій усіх видів (за винятком пенсії по інвалідності), включається до страхового стажу як період, за який сплачено страхові внески виходячи з розміру мінімального страхового внеску.
Також можете глянути:
  • Лист Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 20.02.2013 р. № 04-29-397
  • Закон України від 19.11.2013 р. № 691-VII
З цього слідує, що стаж більше 6 місяців...

Відповідь на питання як розраховувати може дати наступний лист...
Лист Міністерства соціальної політики України від 22.07.2013 р. № 380/18/99-13
.......
Отже, якщо застрахована особа після закінчення у неї відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку приступила до роботи 20 січня 2013 року, то при обчисленні середньої заробітної плати для розрахунку допомоги по страховому випадку, який настав у неї у квітні 2013 року, січень 2013 року не виключається з розрахункового періоду і до розрахунку береться його частина та повні місяці – лютий та березень.
З повагою, Ігор Ронський
+38 097 268 25 58
https://stcentr.com.ua/
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 32
З нами з: 20 жовтня 2013, 15:39
Звідки: Житомир
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Житомирская область

Re: Лікарняний після виходу з відпустки до 3х років

Olga_K » 29 квітня 2015, 11:23

у нас всі працівники, що не пропрацювали 6 міс надавали довідки із ПФУ про страховий стаж (там форма довідки ОК-7-3 про доходи, внески та стаж) і відповідно до цього встановлювали % оплати л/л.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1222
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 108 раз.
Регіон: Запорожская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість