оплата лікарняних

оплата лікарняних

Олeна » 03 лютого 2014, 15:38

Чи включаєтся до розрахунку лікарняних одноразова премія?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 03 лютого 2014, 15:37

Re: оплата лікарняних

Руда Тетяна » 03 лютого 2014, 15:39

К сожалению, Вы не указали за что именно начислена и выплачена такая премия. А это очень важно для ответа. Если основываться на том, что речь идет об однаразовой выплате, то отвечу так. Перечень вознаграждений и поощрений, который осуществляются раз в год или имеют разовый характер перечислен в п.п. 2.3.2 Инструкции по статистике заработной платы, утвержденной приказом Госкомстата от 13.01.2004 г. № 5. Перечислим их:
«винагороди за підсумками роботи за рік, щорічні винагороди за вислугу років (стаж роботи);
премії, що виплачуються у встановленому порядку за спеціальними системами преміювання, виплачені відповідно до рішень уряду;
премії за сприяння винахідництву та раціоналізації, створення, освоєння та впровадження нової техніки і технології, уведення в дію в строк і достроково виробничих потужностей й об'єктів будівництва, своєчасну поставку продукції на експорт та інші;
премії за виконання важливих та особливо важливих завдань;
одноразові заохочення, не пов'язані з конкретними результатами праці (наприклад, до ювілейних та пам'ятних дат, як у грошовій, так і натуральній формі);
грошова винагорода державним службовцям за сумлінну безперервну працю в органах державної влади, зразкове виконання трудових обов'язків;
вартість безкоштовно наданих працівникам акцій;
кошти, спрямовані на викуп майна працівниками з моменту їх персоніфікації, а також суми вартості майна, яке розподіляється між членами колективу в разі ліквідації (реорганізації, перепрофілювання) підприємства (крім випадків розподілу майна між засновниками підприємства).»
Вышеперечисленные выплаты включаются в расчет средней зарплаты для определения суммы больничных полностью в случае, если в месяце их начисления у работника не было неотработанных рабочих дней по уважительным причинам. При этом уважительными причинами являются: временная нетрудоспособность; отпуск в связи с беременностью и родами; отпуск для ухода за ребенком до трех или шести лет.
В случае, если часть месяца в расчетном периоде работник не отработал по уважительным причинам, для исчисления средней зарплаты поощрительные и компенсационные выплаты, имеющие разовый характер в таком месяце учитываются пропорционально отработанному времени (абзац второй п. 9 Порядка исчисления средней заработной платы (дохода, денежного обеспечения) для расчета выплат по общеобязательному государственному социальному страхованию, утвержденному постановлением КМУ от 26.09.2001 г. № 1266).
Если в Вашем вопросе речь идет о другой премии, то просьба указать дополнительно за что именно выплачена такая премия. Я это спрашиваю потому, что, например, премия по итогам работы за 9 месяцев тоже выплачивается один раз, но, несмотря на это, она полностью включается в расчет средней зарплаты для определения суммы больничных.
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 79
З нами з: 03 лютого 2014, 07:53
Регіон: Харків

Re: оплата лікарняних

derya-anna » 29 травня 2014, 20:26

Державній установі згідно п.30 Постанови КМУ від 3 серпня 2011 року № 845 «Про затвердження Порядку виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників» органом казначейської служби було призупинено платежі за платіжними дорученнями за всіма кодами програмної класифікації видатків, крім захищених видатків, визначених Бюджетним кодексом України.
Управління казначейської служби відмовляється приймати платіжні доручення на оплату коштів по тимчасовій непрацездатності, які відшкодовані ФСС. Чи правомірні дії органу казначейської служби та чи є лікарняні захищеними видатками?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 29 травня 2014, 06:14

Re: оплата лікарняних

Станкус Тетяна » 21 липня 2014, 08:21

derya-anna написав:Державній установі згідно п.30 Постанови КМУ від 3 серпня 2011 року № 845 «Про затвердження Порядку виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників» органом казначейської служби було призупинено платежі за платіжними дорученнями за всіма кодами програмної класифікації видатків, крім захищених видатків, визначених Бюджетним кодексом України.
Управління казначейської служби відмовляється приймати платіжні доручення на оплату коштів по тимчасовій непрацездатності, які відшкодовані ФСС. Чи правомірні дії органу казначейської служби та чи є лікарняні захищеними видатками?

До захищених статей видитків відповдіно до п.2 ст.55 Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 р. № 2456-VI відносяться, зокрема, видатки загального фонду на оплату праці працівників бюджетних установ та нарахування на заробітну плату. Таким чином лікарняні є захищеними видатками лише в тій частині, що платиться за рахунок загального фонду кошторису.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 545
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харьковская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей