лікарняний по догляду за дитиною

лікарняний по догляду за дитиною

irina.skripka » 23 листопада 2016, 11:47

як розраховується лікарняний по догляду за дитиною, якщо стаж роботи більше 8 років? (є версія, що перші 10 днів - 100%, а решта 4 - 50%)
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 223
З нами з: 28 травня 2014, 23:15
Звідки: Чернігів
Дякував (а): 26 раз.
Подякували: 6 раз.
Регіон: Черниговская область

Re: лікарняний по догляду за дитиною

Ksu_ha » 23 листопада 2016, 13:54

irina.skripka написав:як розраховується лікарняний по догляду за дитиною, якщо стаж роботи більше 8 років? (є версія, що перші 10 днів - 100%, а решта 4 - 50%)

Звідки така версія?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 115
З нами з: 31 жовтня 2013, 16:04
Звідки: Мариуполь
Дякував (а): 9 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Донецкая Область

Re: лікарняний по догляду за дитиною

irina.skripka » 23 листопада 2016, 14:11

є організації, що так нараховують
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 223
З нами з: 28 травня 2014, 23:15
Звідки: Чернігів
Дякував (а): 26 раз.
Подякували: 6 раз.
Регіон: Черниговская область

Re: лікарняний по догляду за дитиною

EVGENIY » 23 листопада 2016, 14:36

irina.skripka написав:як розраховується лікарняний по догляду за дитиною, якщо стаж роботи більше 8 років? (є версія, що перші 10 днів - 100%, а решта 4 - 50%)

3. Допомога по тимчасовій непрацездатності по догляду за хворою дитиною віком до 14 років виплачується застрахованій особі з першого дня за період, протягом якого дитина за висновком лікаря потребує догляду, але не більш як за 14 календарних днів.
Стаття 24. Розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності
1. Допомога по тимчасовій непрацездатності виплачується застрахованим особам залежно від страхового стажу в таких розмірах:

1) 50 відсотків середньої заробітної плати (доходу) - застрахованим особам, які мають страховий стаж до трьох років;

2) 60 відсотків середньої заробітної плати (доходу) - застрахованим особам, які мають страховий стаж від трьох до п'яти років;

3) 70 відсотків середньої заробітної плати (доходу) - застрахованим особам, які мають страховий стаж від п'яти до восьми років;

4) 100 відсотків середньої заробітної плати (доходу) - застрахованим особам, які мають страховий стаж понад вісім років;

5) 100 відсотків середньої заробітної плати (доходу) - застрахованим особам, віднесеним до 1 - 4 категорій осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; одному з батьків або особі, що їх замінює та доглядає хвору дитину віком до 14 років, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи; ветеранам війни та особам, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"; особам, віднесеним до жертв нацистських переслідувань відповідно до Закону України "Про жертви нацистських переслідувань"; донорам, які мають право на пільгу, передбачену статтею 10 Закону України "Про донорство крові та її компонентів".

2. Сума допомоги по тимчасовій непрацездатності (включаючи догляд за хворою дитиною або хворим членом сім'ї) в розрахунку на місяць не повинна перевищувати розміру максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, з якої сплачувалися страхові внески до Фонду.
іншого не дано!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 8500
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 101 раз.
Подякували: 1044 раз.
Регіон: Харьковская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей