лікарняні

лікарняні

elenatpal@i.ua » 22 липня 2014, 15:09

Доброго дня , допоможіть будь ласка:
1. Чи включається до розрахунку лікарняних матеріальна допомога на оздоровлення та щорічна винагорода за сумлінну працю ?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 29 жовтня 2012, 20:51
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Re: лікарняні

panyutinorada » 22 липня 2014, 15:49

Одноразові виплати в розрахунок середньої зарплати для виплати лікарняних включаються пропорційно відпрацьованим дням, якщо частину місяця працівник не працював з поважних причин ( п.7 Порядку № 1266).
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1093
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: лікарняні

Гуль Тетяна » 22 липня 2014, 16:21

Добавлю.
Уважительными причинами являются:
— временная нетрудоспособность;
— отпуск в связи с беременностью и родами;
— отпуск для ухода за ребенком до достижения им трехлетнего (шестилетнего) возраста.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 300
З нами з: 03 лютого 2014, 07:55
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харків



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість