Щорічна відпустка після виходу з відпустки по догляду

Щорічна відпустка після виходу з відпустки по догляду

Julia_V » 23 вересня 2014, 11:25

Добрий день! Працівниця вийшла на роботу після відпустки по догляду за дитиною (спочатку 3 роки, потім брала довідку ще на 1 рік) 21.05.14. В неї залишилась невикористана відпустка за період з 08.09.09 по 08.09.09. Вона бере 14 днів відпустки з 08.09 по 21.09.Який буде розрахунковий період? з 01.06.14 по 31.08.14?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 60
З нами з: 30 квітня 2014, 08:40
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Щорічна відпустка після виходу з відпустки по догляду

Штефан » 23 вересня 2014, 11:56

так, все правильно.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 22
З нами з: 16 вересня 2014, 10:40
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Щорічна відпустка після виходу з відпустки по догляду

Julia_V » 23 вересня 2014, 12:03

Дякую!
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 60
З нами з: 30 квітня 2014, 08:40
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Щорічна відпустка після виходу з відпустки по догляду

Гуль Тетяна » 23 вересня 2014, 12:22

Если женщина находилась в отпуске для ухода за ребенком, затем приступила к работе, а по прошествии некоторого времени уходит в ежегодный отпуск, расчетный период для расчета среднего заработка при оплате отпускных определяют в общем порядке: за 12 месяцев. В вашем случае сентябрь 2013 года - август 2014 года. Календарные дни, приходящиеся на отпуск для ухода за ребенком до 3-х лет (в вашем случае по 20.05.2014 г. включительно), исключают из расчетного периода (абзац шестой п. 2 Порядка № 100).
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 301
З нами з: 03 лютого 2014, 07:55
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харків

Re: Щорічна відпустка після виходу з відпустки по догляду

Julia_V » 23 вересня 2014, 13:13

Тоесть, я должна в расчет включить и май месяц? Несмотря на то, что она вышла на работу не с первого рабочего дня месяца?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 60
З нами з: 30 квітня 2014, 08:40
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Щорічна відпустка після виходу з відпустки по догляду

Гуль Тетяна » 23 вересня 2014, 13:38

Да. Единственное - у вас в расчете будет не 355 дней (365-10), а 100 (365 - 262* - 3**).

*количество дней пребывания в отпуске для ухода за ребенком, которые исключают из расчетного периода (с 01.09.2013 по 20.05.2014).
**количество праздничных дней согласно ст. 73 КЗоТ за период работы с 21.05.2014 по 31.08.2014 г.


Зарплату за период с 21.05.2014 г. по 31.08.2014 г. делите на 100 к. дн. Так вы найдете среднюю зарплату за 1 календарный день.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 301
З нами з: 03 лютого 2014, 07:55
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харків

Re: Щорічна відпустка після виходу з відпустки по догляду

Julia_V » 23 вересня 2014, 13:48

Просто я читала, что зарплату нужно брать с 1 по 1 число. или если, к примеру, 3 число было первым рабочим днем в месяце. а она в мае вышла только 20 числа. в этом случаи правило с 1 по 1 не действует?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 60
З нами з: 30 квітня 2014, 08:40
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Щорічна відпустка після виходу з відпустки по догляду

Гуль Тетяна » 23 вересня 2014, 14:11

Julia_V написав:Просто я читала, что зарплату нужно брать с 1 по 1 число. или если, к примеру, 3 число было первым рабочим днем в месяце. а она в мае вышла только 20 числа. в этом случаи правило с 1 по 1 не действует?



это правило действует для лиц, отработавших меньше 12 месяцев. Например, приняли на работу 21.05.2014 г. В этом случае действительно расчетным периодом будет июнь-август 2014 года.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 301
З нами з: 03 лютого 2014, 07:55
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харків

Re: Щорічна відпустка після виходу з відпустки по догляду

Julia_V » 23 вересня 2014, 14:13

Спасибо Вам за ответ!
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 60
З нами з: 30 квітня 2014, 08:40
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Щорічна відпустка після виходу з відпустки по догляду

Tany » 20 жовтня 2014, 08:52

Доброго дня. Працівниця перебувала у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років, вийшла на роботу 08.09.2014 року, а 20.10.2014 написала заяву на звільнення. Розрахунковий період буде жовтень 2013 - вересень 2014., так як з жовтня 2013 по серпень 2014 заробітку в працівниці немає компенсація буде розраховуватися виходячи з фактично відпрацьованого вересня 2014?
Наприклад: з/плата за версень 1200 грн. відпрацьовано 23 к.дні, розрахунок середньої заробітної плати 1200 : 23 = 52,17 грн.?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 74
З нами з: 04 лютого 2014, 12:50
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Щорічна відпустка після виходу з відпустки по догляду

Надєєва » 20 жовтня 2014, 09:18

Tany написав:Доброго дня. Працівниця перебувала у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років, вийшла на роботу 08.09.2014 року, а 20.10.2014 написала заяву на звільнення. Розрахунковий період буде жовтень 2013 - вересень 2014., так як з жовтня 2013 по серпень 2014 заробітку в працівниці немає компенсація буде розраховуватися виходячи з фактично відпрацьованого вересня 2014?
Наприклад: з/плата за версень 1200 грн. відпрацьовано 23 к.дні, розрахунок середньої заробітної плати 1200 : 23 = 52,17 грн.?

Якщо працівник протягом розрахункового періоду не мав заробітку (у Вашому випадку з 08.09.2014р.- і не відпрацював повністю календарного місяця з 1-го по 1-е число), то обчислення середньої зарплати проводиться виходячи з окладу(п.4 Порядку 100) і згідно листа Мінпраці України від 22.12.2005 № 717/018/84-05, тобто у Вас : 1200 *12 / 355 * кількість днів відпустки.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 356
З нами з: 29 травня 2014, 07:02
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 8 раз.

Re: Щорічна відпустка після виходу з відпустки по догляду

panyutinorada » 20 жовтня 2014, 10:05

Tany написав:Доброго дня. Працівниця перебувала у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років, вийшла на роботу 08.09.2014 року, а 20.10.2014 написала заяву на звільнення. Розрахунковий період буде жовтень 2013 - вересень 2014., так як з жовтня 2013 по серпень 2014 заробітку в працівниці немає компенсація буде розраховуватися виходячи з фактично відпрацьованого вересня 2014?
Наприклад: з/плата за версень 1200 грн. відпрацьовано 23 к.дні, розрахунок середньої заробітної плати 1200 : 23 = 52,17 грн.?


Доброго дня,Tany, Ви абсолютно праві, зрештою, в цій темі Гуль Тетяна належним чином проінформувала щодо виключення з розрахункового періоду календарних днів відпустки для догляду за дитиною в разі нарахування відпусткових. Проте слід бути обачною, щоб не припуститися помилки в нарахуванні компенсації за невикористану відпустку, до інших відповідей на форумі.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.

Re: Щорічна відпустка після виходу з відпустки по догляду

kuhmenko » 18 лютого 2015, 14:47

Добрий день. Підкажіть, будь-ласка, чи вірно розраховую компенсацію за невикористану відпустку. Працівниця вийшла з відпустки по догляду за дитиною до 6 років 22.02.2015 (вихідний день). 23.02.2015р. вона звільняється. Тобто 1 робочий день в лютому. Доходу за попередні 12 місяців вона не має. Компенсацію за невикористану відпустку за період 2008 року розраховуємо виходячи з окладу (п.4 Порядка 100)? Дякую.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 85
З нами з: 22 липня 2014, 09:16
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Щорічна відпустка після виходу з відпустки по догляду

Надєєва » 18 лютого 2015, 14:56

kuhmenko написав:Добрий день. Підкажіть, будь-ласка, чи вірно розраховую компенсацію за невикористану відпустку. Працівниця вийшла з відпустки по догляду за дитиною до 6 років 22.02.2015 (вихідний день). 23.02.2015р. вона звільняється. Тобто 1 робочий день в лютому. Доходу за попередні 12 місяців вона не має. Компенсацію за невикористану відпустку за період 2008 року розраховуємо виходячи з окладу (п.4 Порядка 100)? Дякую.


Вірно.
Якщо нарахування проводяться виходячи із середньої заробітної плати, а працівник не мав заробітку чи ним не відпрацьовано календарного місяця з першого числа до першого, то розрахунки проводяться виходячи з установлених йому в трудовому договорі тарифної ставки, посадового окладу (п. 4 Порядку).
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 356
З нами з: 29 травня 2014, 07:02
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 8 раз.

Re: Щорічна відпустка після виходу з відпустки по догляду

8aya » 18 травня 2017, 09:49

Подскажите , пожалуйста. Я - учитель, в феврале вышла из декретного отпуска (20.02). Работодатель говорит, что ежегодный отпуск мне положен только с 20 августа (через 6 месяцев). А там уже - работа, в отпуск пойти не получится. Таким образом, я без отпуска буду работать 1,5 года. Имею ли я право взять отпуск в июле из расчета отработанного времени? 
И второй вопрос: у меня двое малолетних детей, как быть с дополнительным отпуском, если на работу мне нужно 1.09?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 18 травня 2017, 09:36
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Житомирская область

Re: Щорічна відпустка після виходу з відпустки по догляду

Juliya83 » 30 травня 2017, 09:38

Мої вітання усім! Таке питання: працівниця вийшла з відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею 6-річного віку. Коли в неї наступе право на щорічну відпустку? Через 6 місяців?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 40
З нами з: 29 червня 2016, 08:36
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая область

Re: Щорічна відпустка після виходу з відпустки по догляду

Kruglik Igor » 27 червня 2017, 09:22

Доброго дня! Допоможіть розрахувати відпускні: працівниця пішла у декрет з 01.05.2014 по 03.09.2014 на 126 к.д  а потім  04.09.2014 по 17.09.2014 (14 к.д.) і пішла у відпустку по догляду за дитиною з 18.09.2014р. по 13.07. 2017 . Але перервала відпустку по догляду з 30.06.2017 (1 робочий день) і з 01.07.2017 іде У ВІДПУСТКУ НА 56 К.Д. ВИКЛАДАЧ ВНЗ. ЯКИЙ ПЕРІОД ПОТРІБНО БРАТИ ДЛЯ РОЗРАХУНКУ ВІДПУСКНИХ?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 23 травня 2017, 11:26
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Щорічна відпустка після виходу з відпустки по догляду

karnay » 04 жовтня 2017, 08:54

Доброго дня! Допоможіть розрахувати відпускні і чи можна надавати таку відпустку. Працівниця з 06.09.2017р. пішла у відпустку по догляду за дитиною до 3 років . Але хоче з 01.10.2017р. перервати відпустку по догляду і піти у відпусту за період 2016р.-2017р. на 56к.д. та додаткову відпустку як мати яка має 2 дітей віком до 15років.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 04 жовтня 2017, 07:28
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей