Врахування премії при розрахунку допомоги на оздоровалення

Врахування премії при розрахунку допомоги на оздоровалення

Костомарова (Каюда) Наталья » 17 лютого 2015, 07:43

У січні працівник пішов у відпустку з допомогою на оздоровлення. У листопаді нараховано 2 премії (за жовтень та листопад). Чи потрібно премію жовтня враховувати у розрахунок МП? На мій погляд, так. Як враховано пунктом 3 Порядку 100, що премії включаються в заробіток того місяця, на який вони припадають згідно з розрахунковою відомістю на заробітну плату. А яка ваша думка?
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 7
З нами з: 29 квітня 2014, 14:52
Звідки: Ukraine, Константиновка
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Врахування премії при розрахунку допомоги на оздоровален

panyutinorada » 17 лютого 2015, 13:26

Так, премії включаються у заробіток того місяця, на який вони припадають згідно з розрахунковою відомістю на заробітну плату.
Враховуйте нюанс щодо пропорційного врахування премій під час обчислення середньої заробітної плати за останні два місяці, якщо число робочих днів у розрахунковому періоді відпрацьовано неповністю.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Іванна@ і 2 гостей