Дитяча відпустка зовнішнього сумісника

Дитяча відпустка зовнішнього сумісника

Irina66 » 29 травня 2014, 10:54

Зовнішній сумісник (лікар-анестезіолог) за основним місцем роботи пішла у додаткову відпустку, як матір двох дітей до 18 років та одинока мати. Чи маємо ми право як сумісне місце роботи оплачувати додаткову відпустку як матері 2 дітей до 18 років та одинокій матері даному лікарю?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 29 травня 2014, 10:33
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Дитяча відпустка зовнішнього сумісника

Бєлєвцова Людмила » 29 травня 2014, 12:36

У вашому запитанні викладені дві підстави для надання соціальної додаткової відпустки на дітей. Працівниця як мати двох дітей до 15 років (саме такий вік чітко вказаний у ст. 19 Закону про відпустки) та одинока матір (за цією підставою жінка має право на відпустку до досягнення дитиною 18 років) має право на соціальну додаткову оплачувану відпустку на дітей за двома підставами, тобто тривалістю 17 календарних днів.
При цьому така відпустка надається та оплачується як за основним місцем роботи, так й за сумісництвом (лист профільного Міністерства з праці від 03.03.2008 р. № 42/13/133-08, від 18.05.2011 р. № 164/13/116-11). Тобто ви, як роботодавець, повинні надати та оплатити жінці, яка є для вас зовнішнім сумісником, соціальну відпустку на дітей.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 104
З нами з: 03 лютого 2014, 07:45
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Харків

Re: Дитяча відпустка зовнішнього сумісника

Гатченко Лена » 17 липня 2014, 13:53

Добрый день! Для получения дополнительного отпуска на 10 кал.дн. одинокой матери нужно ли предоставлять какие-либо докуметы, кроме свидетельства о рождении ребенка?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 454
З нами з: 12 лютого 2014, 07:00
Звідки: Бердянск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: Дитяча відпустка зовнішнього сумісника

panyutinorada » 17 липня 2014, 14:37

Гатченко Лена написав:Добрый день! Для получения дополнительного отпуска на 10 кал.дн. одинокой матери нужно ли предоставлять какие-либо докуметы, кроме свидетельства о рождении ребенка?

Доброго дня, так, потрібно.
Одинокі матері - це жінки з різних причин одинокі. Тож для жінок , які не перебувають у шлюбі і у свідоцтві про народження дитини якої відсутній запис про батька дитини або запис про батька зроблено у встановленому порядку за її вказівкою, або вдова, то така жінка має право на вищезазначену відпустку.
Проблема виникає з наданням такої відпустки розлученій жінці, оскільки батько дитини є і в багатьох випадках спілкується з дитиною і бере участь у вихованні.
Отже, розлучена жінка, яка дійсно виховує сама дитину ( без батька ), для отримання додаткової соціальної відпустки має надати копію свідоцтва про народження дитини, копію свідоцтва про розірвання шлюбу та документ, який би підтверджував те, що батько не бере участі у вихованні дитини.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1093
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Дитяча відпустка зовнішнього сумісника

Olga_K » 18 липня 2014, 07:17

Бєлєвцова Людмила написав:У вашому запитанні викладені дві підстави для надання соціальної додаткової відпустки на дітей. Працівниця як мати двох дітей до 15 років (саме такий вік чітко вказаний у ст. 19 Закону про відпустки) та одинока матір (за цією підставою жінка має право на відпустку до досягнення дитиною 18 років) має право на соціальну додаткову оплачувану відпустку на дітей за двома підставами, тобто тривалістю 17 календарних днів.
При цьому така відпустка надається та оплачується як за основним місцем роботи, так й за сумісництвом (лист профільного Міністерства з праці від 03.03.2008 р. № 42/13/133-08, від 18.05.2011 р. № 164/13/116-11). Тобто ви, як роботодавець, повинні надати та оплатити жінці, яка є для вас зовнішнім сумісником, соціальну відпустку на дітей.

так виходить тоді, що буде отримано 2 відпустки?
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 980
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская область



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
cron