ДОПОМОЖІТЬ Терміново!!!!!!!!!

ДОПОМОЖІТЬ Терміново!!!!!!!!!

anel100986 » 01 вересня 2016, 15:00

Доброго дня! Допоможіть розібратися, працівниця прийнята на роботу 12.01.2011 року. За період роботи з 11.01.2012 по 10.01.2013 відбула відпустку повної тривалості (30 к.д.), з 13.12.12 по 10.06.13 перебувала у відпустці по вагітності та пологах, з 11.06.2013 - відпустка подогляду за дитиною до 3-х років. 
вийшла на роботу після відпустки по догляду 15.01.2016 р., з 2 вересня 2016 йде у щорічну відпустку. ПИТАННЯ - чи зараховується період перебування працівниці у відпустці по вагітності та пологах до стажу, що дає право на щорічну відпустку? Який період брати до уваги: з дати укладання трудового договору (12.01.2011) чи з дати виходу з відпустки по догляду (15.01.2016)?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 26
З нами з: 05 червня 2015, 11:12
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая область

Re: ДОПОМОЖІТЬ Терміново!!!!!!!!!

anel100986 » 01 вересня 2016, 15:05

на яку відпустку (скільки днів) вона має право стааном на 01.09.2016 р.?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 26
З нами з: 05 червня 2015, 11:12
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая область

Re: ДОПОМОЖІТЬ Терміново!!!!!!!!!

EVGENIY » 01 вересня 2016, 15:21

Стаття 9. Обчислення стажу роботи, що дає право на щорічну відпустку
До стажу роботи, що дає право на щорічну основну відпустку (стаття 6 цього Закону), зараховуються:

3) час, коли працівник фактично не працював, але за ним зберігалося місце роботи (посада) і йому виплачувалася допомога по державному соціальному страхуванню, за винятком частково оплачуваної відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 8444
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 92 раз.
Подякували: 1007 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: ДОПОМОЖІТЬ Терміново!!!!!!!!!

panyutinorada » 02 вересня 2016, 10:35

 ПИТАННЯ - чи зараховується період перебування працівниці у відпустці по вагітності та пологах до стажу, що дає право на щорічну відпустку? Який період брати до уваги: з дати укладання трудового договору (12.01.2011) чи з дати виходу з відпустки по догляду (15.01.2016)?

1. Зараховується.
2. Завжди тільки з дати укладання трудового договору, тобто з 12.01.2011 року.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.

Re: ДОПОМОЖІТЬ Терміново!!!!!!!!!

panyutinorada » 02 вересня 2016, 10:52

на яку відпустку (скільки днів) вона має право стааном на 01.09.2016 р.?


працівниця прийнята на роботу 12.01.2011 року. За період роботи з 11.01.2012 по 10.01.2013 відбула відпустку повної тривалості (30 к.д.), з 13.12.12 по 10.06.13 перебувала у відпустці по вагітності та пологах, з 11.06.2013 - відпустка подогляду за дитиною до 3-х років. 

вийшла на роботу після відпустки по догляду 15.01.2016 р., з 2 вересня 2016 йде у щорічну відпустку


Період незмінний з дня укладання трудового договору до його припинення, тобто працівниця отримала відпустку повної тривалості за період з 12.01.2012 року по 11.01.2013 року.
Якщо за  перший період з 12.01.2011 року по 11.01.2012 року відпустка отримана, то за третій період з 12.01.2013 по 11.01.2014 року має право на  відпустку протягом 12 кал.дн.
За період з 12.01.2016 по 11.01.2017 року має право на відпустку станом на 01.09.2016 року 19 кал.дн.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.

Re: ДОПОМОЖІТЬ Терміново!!!!!!!!!

anel100986 » 02 вересня 2016, 12:29

Велике спасибі за допомогу!
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 26
З нами з: 05 червня 2015, 11:12
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая область

Re: ДОПОМОЖІТЬ Терміново!!!!!!!!!

00698650 » 06 вересня 2016, 09:49

Добрий день! Підкажіть будь ласка якщо у нас працює одинока мати, до скількох років дитині вона має право на відпустку?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 16
З нами з: 17 лютого 2016, 11:22
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Житомирская область

Re: ДОПОМОЖІТЬ Терміново!!!!!!!!!

Бєлєвцова Людмила » 06 вересня 2016, 10:24

00698650 написав:Добрий день! Підкажіть будь ласка якщо у нас працює одинока мати, до скількох років дитині вона має право на відпустку?

За підставою «одинока мати» працівниця може отримати соціальну додаткову відпустку за ст. 19 Закону № 504 до досягнення її дитиною 18 років або повноліття (див., зокрема, лист Мінсоцполітики від 25.02.2015 р. № 76/13/116-15, спецвипуск "Оплата праці", 2015, № 12/1, с. 19). Річ у тім, що граничний вік дитини, по досягненню якого одлинока мати втрачає право на соцвідпустку щодо такої дитини, на законодавчому рівні не визначений. Тому керуємося загальними визначеннями поняття "дитина". Так, дитина – особа віком до 18 років (повноліття), якщо згідно з законом вона не набуває прав повнолітньої раніше (ст. 6 Сімейного кодексу України, ст. 1 Закону України «Про охорону дитинства» від 26.04.2001 р. № 2402-III, ст. 2 Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» від 21.11.92 р. № 2811-XII).
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 104
З нами з: 03 лютого 2014, 07:45
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Харків

Re: ДОПОМОЖІТЬ Терміново!!!!!!!!!

00698650 » 06 вересня 2016, 11:12

Бєлєвцова Людмила, велике Вам дякую
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 16
З нами з: 17 лютого 2016, 11:22
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Житомирская область

ДОПОМОЖІТЬ, будь ласка!!!!!!!!!

alena.zeb » 27 вересня 2016, 07:54

В нашій установі заява на відпустку керівників затверджується в Києві. Керівник написав заяву на відпустку  з 03. жовтня, та відправив в кадри вищестоящої установи. Її ще не повернули, але вже маємо практику підпису заяви та видачу наказу заднім числом. Як в цьому випадку оплатити відпускні? Після отримання наказу, але це буде порушення адже згідно з документами відпустка вже почалася.? Допоможіть, будь ласка!!!!!!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 26 серпня 2016, 09:19
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Кировоградская область

Re: ДОПОМОЖІТЬ, будь ласка!!!!!!!!!

EVGENIY » 27 вересня 2016, 13:10

alena.zeb написав:В нашій установі заява на відпустку керівників затверджується в Києві. Керівник написав заяву на відпустку  з 03. жовтня, та відправив в кадри вищестоящої установи. Її ще не повернули, але вже маємо практику підпису заяви та видачу наказу заднім числом. Як в цьому випадку оплатити відпускні? Після отримання наказу, але це буде порушення адже згідно з документами відпустка вже почалася.? Допоможіть, будь ласка!!!!!!

Вихід один! Писати листи на головного розпорядника в Київ з проханням вчасно надавати накази, або ж висилати електронної поштою копію наказу, для виконання вашою установою Трудового законодавства!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 8444
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 92 раз.
Подякували: 1007 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: ДОПОМОЖІТЬ Терміново!!!!!!!!!

alena.zeb » 28 вересня 2016, 13:33

Дякую за допомогу!!!!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 26 серпня 2016, 09:19
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Кировоградская область

Re: ДОПОМОЖІТЬ Терміново!!!!!!!!!

anel100986 » 15 листопада 2016, 18:01

Як мені розрахувати відпустку демобілізованому працівнику (державний службовець) у листопаді 2016 р.? Чи виплачується йому допомога на оздоровлення, якщо він отримував її у 2016 році з військової частини? Де можна про це почитати? Допоможіть!
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 26
З нами з: 05 червня 2015, 11:12
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая область

Re: ДОПОМОЖІТЬ Терміново!!!!!!!!!

anel100986 » 17 листопада 2016, 08:35

Як мені розрахувати відпустку демобілізованому працівнику (державний службовець) у листопаді 2016 р.? Чи виплачується йому допомога на оздоровлення, якщо він отримував її у 2016 році з військової частини? Де можна про це почитати? Допоможіть!
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 26
З нами з: 05 червня 2015, 11:12
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая область

Re: ДОПОМОЖІТЬ Терміново!!!!!!!!!

anel100986 » 30 листопада 2016, 09:26

Як мені розрахувати відпустку демобілізованому працівнику (державний службовець) у листопаді 2016 р.? Чи виплачується йому допомога на оздоровлення, якщо він отримував її у 2016 році з військової частини? Де можна про це почитати? Допоможіть!
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 26
З нами з: 05 червня 2015, 11:12
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая область

Re: ДОПОМОЖІТЬ Терміново!!!!!!!!!

Pavel-san » 30 листопада 2016, 22:21

anel100986, не скажу точно где можно прочитать, но знаю точно, что мат помощь на оздоровление госслужащим выплачивается только один раз в год. И от этого, думаю, нужно отталкиваться.
В средине этого года наша организация реорганизовалась и сотрудники по переводу перешли в новосозданную. Когда работники начали брать отпуска в новой организации - чтобы получить мат помощь к отпуску они должны были предоставить в отдел кадров справку с прошлой организации, что в 2016 году такую мат. помощь они не брали. А те, кто уже получил в старой организации мат помощь - в новой могут получить только отпускные.
В случае двойной выплаты претензии могут быть к отделу кадров, бухгалтерии дали приказ - они по нём и насчитали.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 135
З нами з: 20 січня 2015, 08:42
Дякував (а): 6 раз.
Подякували: 11 раз.

Re: ДОПОМОЖІТЬ Терміново!!!!!!!!!

Olga_K » 04 травня 2017, 09:44

совсем запутались.. в этом учебном году много было оформлено совмещений, причем по разным разрядам... пример- у учителя химии 14р установлено совмещение лаборанта 0,5ст за 5р. как правильно посчитать отпускные в мае? отдельно з/пл лаборанта не считается-все начисления вместе по одному табельному номеру, но с выделением отдельно совмещения ( мы работает в программе ИС-ПРО). вопрос- доходы учительские подтягиваем по коэффициенту до уровня 14р за год, а как с доходами лаборанта с 09.2016? неужели тоже к 14р? программист спорит, что к уровню по основной должности, т.к. это совмещение....
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 120 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: ДОПОМОЖІТЬ Терміново!!!!!!!!!

OksanaR. » 09 червня 2017, 11:55

Добро дня!Ми, Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, з листопада2016 року перейшли на нові умови оплати праці по ЄТС. Допоможіть визначити розрахунковий період для відпустки та на яку нормативну базу можна посилатись?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 24 травня 2017, 13:48
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская область

Re: ДОПОМОЖІТЬ Терміново!!!!!!!!!

Татьяна_1977 » 09 червня 2017, 13:02

Теж цікавить це запитання, Допоможіть з відповіддю, що нам робити
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 64
З нами з: 14 серпня 2014, 08:19
Звідки: Харьков
Дякував (а): 8 раз.
Подякували: 6 раз.
Регіон: Харьковская Область

Re: ДОПОМОЖІТЬ Терміново!!!!!!!!!

nata9 » 13 червня 2017, 13:22

ДОПОМОЖІТЬ!!!! Як правильно нарахувати відпускні в ПТНЗ викладачам. З січня 2017 року вони отримують заробітну плату по субвенціїна заганьноосвітні предмети (ще й підвищення на 2 розряди) і по обласному бюджету (без підвищення)?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 16
З нами з: 29 травня 2014, 10:17
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 2 гостей