материальная помощь на оздоровление

Re: материальная помощь на оздоровление

ррррррр » 28 липня 2015, 09:30

Спасибо
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 178
З нами з: 04 грудня 2014, 15:53
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Re: материальная помощь на оздоровление

Уокер » 29 січня 2016, 09:34

Подскажите, пожалуйста, работник не использовал часть отпуска за прошлый год - 11 дней, хочет уйти в отпуск с использованием оставшегося отпуска - 11 дней и еще - 3 дня последующего отпуска, за 16 год для того чтобы получить материальную помощь в этом году. Правомерно ли будет выдать ему материалку?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 27
З нами з: 05 лютого 2015, 14:02
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Херсонская область

Re: материальная помощь на оздоровление

kuhmenko » 01 лютого 2016, 10:04

Материальная помощь может предоставляться к любой части отпуска, но, если у Вас в коллективном договоре, либо в других законодательных документах по Вашей сфере деятельности прописано предоставление помощи к основной части отпуска (14 дней), тогда надо брать 14 дней за один период (в Вашем случае 2016 год).
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 85
З нами з: 22 липня 2014, 09:16
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: материальная помощь на оздоровление

Уокер » 15 лютого 2016, 10:09

А если у нас нет колдоговора?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 27
З нами з: 05 лютого 2015, 14:02
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Херсонская область

Re: материальная помощь на оздоровление

yaoleg » 15 лютого 2016, 21:02

У будь-якому випадку, яка б не була відпустка, за минулий чи за поточний рік матеріальна допомога на оздоровлення виплачується ОДИН раз на рік!!!
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2010
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 8 раз.
Подякували: 40 раз.
Регіон: Винницкая область

Re: материальная помощь на оздоровление

Иришка » 11 квітня 2016, 08:10

Доброго дня! Працівник відгуляв відпустку наперед і звільняється. Чи слід утримувати матеріальну допомогу на оздоровлення?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 185
З нами з: 27 січня 2016, 20:03
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черниговская область

Re: материальная помощь на оздоровление

Гатченко Лена » 11 квітня 2016, 08:15

Иришка написав:Доброго дня! Працівник відгуляв відпустку наперед і звільняється. Чи слід утримувати матеріальну допомогу на оздоровлення?


МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 31.12.2015 р. № 618/014/91-15

Відповідно до статті 22 Закону України "Про відпустки" та статті 127 Кодексу законів про працю України у разі звільнення працівника до закінчення робочого року, за який він уже одержав відпустку повної тривалості, для покриття його заборгованості власник або уповноважений ним орган провадить відрахування із заробітної плати за дні відпустки, що були надані в рахунок невідпрацьованої частини робочого року.
Оплата часу щорічних відпусток здійснюється у розмірі середньої заробітної плати, яка обчислюється відповідно до Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 лютого 1995 року № 100.
Законодавством не передбачено відрахування суми допомоги на оздоровлення разом із заробітною платою за дні відпустки, що були надані в рахунок невідпрацьованої частини робочого року, у випадку звільнення працівника до закінчення робочого року, за який він уже одержав відпустку повної тривалості.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 456
З нами з: 12 лютого 2014, 07:00
Звідки: Бердянск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 9 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: материальная помощь на оздоровление

Иришка » 11 квітня 2016, 08:26

Дякую!
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 185
З нами з: 27 січня 2016, 20:03
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черниговская область

Re: материальная помощь на оздоровление

Анна весна » 04 жовтня 2016, 10:31

Добрый день! подскажите,пожалуйста,выявилось,что работник получил мат.помощь на оздоровление в размере 1 оклада,но не соответствующая его тарифному разряду.нужно ли сделать перерасчет мат.помощи,в сторону удержания?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 91
З нами з: 06 квітня 2016, 11:16
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Одесская область

Re: материальная помощь на оздоровление

EVGENIY » 04 жовтня 2016, 10:32

Анна весна написав:Добрый день! подскажите,пожалуйста,выявилось,что работник получил мат.помощь на оздоровление в размере 1 оклада,но не соответствующая его тарифному разряду.нужно ли сделать перерасчет мат.помощи,в сторону удержания?

Нужно!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 6984
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 11 раз.
Подякували: 100 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: материальная помощь на оздоровление

Анна весна » 04 жовтня 2016, 10:45

EVGENIY написав:
Анна весна написав:Добрый день! подскажите,пожалуйста,выявилось,что работник получил мат.помощь на оздоровление в размере 1 оклада,но не соответствующая его тарифному разряду.нужно ли сделать перерасчет мат.помощи,в сторону удержания?

Нужно!

Спасибо!
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 91
З нами з: 06 квітня 2016, 11:16
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Одесская область

Re: материальная помощь на оздоровление

Juliya83 » 30 березня 2017, 10:40

Добрый день! Помогите, пожалуйста, в таком вопросе. Возможно ли разделять материальную помощь на оздоровление при уходе в отпуск? Допустим 1/2 оклада к одной части отпуска, а остальное к оставшимуся отпуску.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 37
З нами з: 29 червня 2016, 08:36
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая область

Поперед.


Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей