Виклик з відпустки

Виклик з відпустки

Yaroslava_ » 18 червня 2017, 16:49

Я працюю викладачем в коледжі. З 01 липня 2017 р. я іду у відпустку на 56 днів. Але директор призначає мене відповідальним секретарем до Приймальної комісії на період Вступної кампанії (до 18 серпня 2017 р.). Яким чином мені буде здійснюватись оплата відпускних та оздоровчих? А також, яку зарплату я маю отримувати протягом роботи в Приймальній комісії?
Новачок
Новачок

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Re: Виклик з відпустки

Olga_K » 19 червня 2017, 11:46

є 2 варіанти вирішення цього питання:
- оформляєте відпустку з 01.07 по 17.08 разом з м/д на оздоровлення і з 18.08 виходите на роботу. за невикористані 8 днів відпустки отримуєте компенсацію або використаєте ці дні в інший зручний час;
- оформляєте відпустку повністю, а потім керівництво в зв"язку з виробничою необхідністю робить відкликання з відпустки (обов"язково за Вашою згодою), оплачуючи компенсацію за невикористані дні або за згодою надається відпустка в інший час.
На практиці частіше застосовується 1 варіант, тим більше вже відомо про час роботи Приймальної комісії
Коронована особа
Коронована особа

Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 124 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: Виклик з відпустки

lozrada » 09 серпня 2017, 15:30

Голова районной ради в отпуске с 01 по 31 августа. 7 августа его отозвали на один день. Неиспользованный день отпуска перенесен на 01 сентября. Нужно ли делать перерасчет отпускных? И какой период брать для расчета отпуска за 1 сентября? Может кто может поделиться распоряжением?
Квартирант
Квартирант

Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Харьковская область

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість