Відпустка за сумісництвом

Відпустка за сумісництвом

Донда Елена » 05 січня 2018, 19:52

Доброго дня
Допоможіть розібратися з питанням. Маю два місця роботи -основне та за сумісництвом у бюджетній організації. Основне місце до бюджету відношення не має. Чи є обов'язковим брати відпустку за сумісництвом одночасно з відпусткою за основним місцем роботи. Чи можу я взяти відпустку лише за основном місцем роботи? Якими нормативними актами це регулюється? ,
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 05 січня 2018, 19:39
Звідки: Ukraine, Rubizhne
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Відпустка за сумісництвом

Olga_K » 11 січня 2018, 12:45

жорсткої прив"язки до відпустки за основним місцем немає, якщо є можливість працювати за сумісництвом. якщо за осн.місцем тривалість відпустки більша або керівництво не підписує заяву на певний термін відпустки за сумісництвом - то можна надати завірену копію наказу про надання відпустки і оформити відпустку за сумісництвом або ще й додатково відпустку без збереження з/пл (ст.25, п.14 Закону "про відпустки")
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 120 раз.
Регіон: Запорожская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей