Відпустка за відпусткою

Відпустка за відпусткою

buhgalter_kr » 03 вересня 2014, 15:48

Працівник взяв відпустку з 21.07 по 15.08 (26 кал.дн).
Відпускні згідно заяви отримав в з/п липня.

У період відпустки цей працівник написав заяву на продовження відпустки з 16.08 ще на 10 кал.днів (у журналістів тривалість відпустки 36 дн.).
В наказі зазначено "надати частину щорічної відпустки".

Виникає питання, для розрахунку другої частини відпустки брати вже розраховану сер.з/п (адже в заяві зазначено продовжити відпустку) чи розраховувати нову (розрах. період з липня 2014 чи з черня)???
Дякую.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 20
З нами з: 23 квітня 2014, 16:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Відпустка за відпусткою

1247 » 03 вересня 2014, 16:58

В данной ситуации это просто вторая часть отпуска, а не продолжение. Издан новый приказ. соответственно и новый расчетный период по 01.08. В приказе не должно стоять продлить отпуск, поскольку вы уже предоставили ему часть ежегодного отпуска, а будет предоставить вторую часть ежегодного отпуска. так я думаю.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 294
З нами з: 14 січня 2012, 11:11
Звідки: Одесса
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Одесская область

Re: Відпустка за відпусткою

buhgalter_kr » 03 вересня 2014, 19:53

1247 написав:В данной ситуации это просто вторая часть отпуска, а не продолжение. Издан новый приказ. соответственно и новый расчетный период по 01.08. В приказе не должно стоять продлить отпуск, поскольку вы уже предоставили ему часть ежегодного отпуска, а будет предоставить вторую часть ежегодного отпуска. так я думаю.

Дуже дякую за відповідь!
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 20
З нами з: 23 квітня 2014, 16:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Відпустка за відпусткою

panyutinorada » 04 вересня 2014, 08:15

buhgalter_kr написав:Працівник взяв відпустку з 21.07 по 15.08 (26 кал.дн).
Відпускні згідно заяви отримав в з/п липня.
У період відпустки цей працівник написав заяву на продовження відпустки з 16.08 ще на 10 кал.днів (у журналістів тривалість відпустки 36 дн.).
В наказі зазначено "надати частину щорічної відпустки".
Виникає питання, для розрахунку другої частини відпустки брати вже розраховану сер.з/п (адже в заяві зазначено продовжити відпустку) чи розраховувати нову (розрах. період з липня 2014 чи з черня)???
Дякую.

Стаття 11 Закону України " Про відпустки " містить повний перелік підстав за якими відпустка переноситься або ПРОДОВЖУЄТЬСЯ. Бажання працівника отримати другу частину щорічної відпустки не можно тлумачити, як її продовження, згідно вище згаданної статті. Кадровик у розпорядженні ( наказі) повинен вказати не продовжити, а надати частину щорічної відпустки. Початок цієї частини не збігається в часі з попередне наданою відпусткою, тобто розрахунковий період з липня 2013 року.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1093
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість