Мобілізація

Мобілізація

HATALU » 23 грудня 2014, 08:52

Допоможіть розібратися в питані:
оплати періоду мобілізації,якщо працівник мобілізован 25.08.2014р,розрахунковий період червень-липень 2014р,01.10.2014р було підвищено ставки посадового окладу. Чи підлягає підвищенню середній заробіток.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 16
З нами з: 13 червня 2014, 19:17
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Николаевская область

Re: Мобілізація

makarenkoiryna » 27 квітня 2015, 13:25

Допоможіть!!! У номері "Оплата праці" від 09.04.2015 р. №7 (163) надруковано, що роботодавець за рахунок власних коштів виплачує мобілізованому працівнику середній заробіток, а потім йому з бюджету компенсують фактично понесені витрати на його виплату, тобто чекати надходження компенсації з бюджету, щоб виплатити середній заробіток, не потрібно. Тоді як фіскали дали своє пояснення з цього приводу: після отримання коштів, передбачених у державному бюджеті, роботодавці проводять виплату компенсації у строки, визначені ст. 115 КЗпП (http://sfs.gov.ua/media-tsentr/novini/191576.html). Тоді як правильно зробити????
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 14
З нами з: 21 серпня 2014, 13:28
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Мобілізація

Гуль Тетяна » 27 квітня 2015, 13:34

HATALU написав:Допоможіть розібратися в питані:
оплати періоду мобілізації,якщо працівник мобілізован 25.08.2014р,розрахунковий період червень-липень 2014р,01.10.2014р було підвищено ставки посадового окладу. Чи підлягає підвищенню середній заробіток.

Так, для мобилизованных работников также надо проводить корректировку среднего заработка в связи с повышением должностных окладов (п. 10 Порядка № 100).
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 300
З нами з: 03 лютого 2014, 07:55
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харків

Re: Мобілізація

Гуль Тетяна » 27 квітня 2015, 13:51

Ірина_М написав:Допоможіть!!! У номері "Оплата праці" від 09.04.2015 р. №7 (163) надруковано, що роботодавець за рахунок власних коштів виплачує мобілізованому працівнику середній заробіток, а потім йому з бюджету компенсують фактично понесені витрати на його виплату, тобто чекати надходження компенсації з бюджету, щоб виплатити середній заробіток, не потрібно. Тоді як фіскали дали своє пояснення з цього приводу: після отримання коштів, передбачених у державному бюджеті, роботодавці проводять виплату компенсації у строки, визначені ст. 115 КЗпП (http://sfs.gov.ua/media-tsentr/novini/191576.html). Тоді як правильно зробити????


Действительно, после прочтения Порядка № 105, возникает некая двусмысленность ситуации, а именно как действовать работодателю после исчисления среднего заработка. Здесь может быть 2 варианта.
Первый: начислить и выплатить мобилизованному работнику средний заработок, а затем запросить компенсацию расходов. Такой вывод можно сделать из п. 3 Порядка № 105, где говорится о компенсации расходов на выплату среднего заработка.
Второй: начислить средний заработок, получить компенсацию из бюджета, а затем выплатить его работнику. Такой вариант напрашивается после прочтения п. 6 Порядка № 105.
ГФСУ придерживается второго варианта. Но считаем, что последнее слово в этом вопросе за Минсоцполитики как главным распорядителем бюджетных средств и исполнителем соответствующей программы.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 300
З нами з: 03 лютого 2014, 07:55
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харків

Re: Мобілізація

Goldfish » 17 травня 2015, 21:02

У меня возникла ОЧЕНЬ спорная ситуация с мобилизованным работником. За мобилизованным работником в 2015 году сохранялся средний заработок, который рассчитан в 2014. В связи с действием в январе – марте 2015 года ограничения на максимальную зарплату 7 мин. з/пл. (10 мин. з/пл.) необходимо ли было применять такое ограничение к средней зарплате мобилизованного (ведь такая выплата не обозначена в исключениях)? А теперь ситуация усложнилась. Работник демобилизовался, отработал один день в марте с ограничение зарплаты 10 мин.з/пл. и ушел в отпуск, а затем в конце апреля опять был мобилизован. Получается, что для всех п. 10 об ограничениях перестал действовать, а для мобилизованного работника - нет, так как средняя зарплата для него будет рассчитана исходя из одного рабочего дня марта с учетом ограничения?
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 135
З нами з: 03 вересня 2013, 22:14
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Мобілізація

Оксана7278 » 04 червня 2015, 14:21

Доброго дня! допоможіть будь-ласка з проводками по мобілізованому. соцзахист відшкодував з/п мобілізованого установі на реєстраційний рахунок. як ці кошти вірно відлбразити в м/о? дякую!
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 80
З нами з: 04 грудня 2014, 13:19
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Кировоградская область

Re: Мобілізація

Irina yyyy » 10 червня 2015, 10:36

Доброго дня!!! Чи вважається працівник призваний на строкову службу 22,06,2015 МОБІЛІЗОВАНИМ ??? Які виплати за ним зберігаються??? Хто відшкодовує кошти???
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 27
З нами з: 03 червня 2015, 10:25
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая область

Re: Мобілізація

Евгения2000 » 20 липня 2015, 16:06

Допоможіть будь ласка! Робітник мобілізован с 17.07.2015р.
В травні 2015р- зар.плата 1000грн, відпускні за травень 500грн(Нараховані і виплочені в квітні 2015р)
В червні 2015р- зар.плата 1000грн,лікарняні за червень 300грн
Відпрацьвано в травні 10 днів, в червні 11 днів.
Розрахунок середньоденої для оплати днів мобілізації в липні - (1000+1000)/21=95,24
95,24*11дн=1047,64-сума за дні мобілізації в липні, Правильно?
ЄСВ,війсковий збір і подоходний не утримуємо. А нарахування 36,3% треба робити? Сподіваюсь на відповідь.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 09 липня 2015, 18:38
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: Мобілізація

Світла » 13 жовтня 2015, 17:34

Добрый день! Подскажите плиз, получили в сентябре компенсацию среднего зароботка мобилиз за июль.
Делаю перерасчет в Дод. 4, сторнируя удержанные в июле налоги.
В табл. 6 копирую строку с июля с типом 3.
Заполняю новую строку с ознакою дохода 48. Заполнены только графы 11 и 17. ЭСВ по 0,00.
Загальна сума заробітку в табл. 6 (кол. 17) попадает в стр. 1.1 табл. 1.
Отчет не принят, т.к. общая сумма кол. 17 табл. 6 не совпадает со стр. 1.1 табл. 1.
Что я не верно сделала? Подскажите пожалуйста.
Спасибо.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 13 жовтня 2015, 17:30
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская область



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей