індексація при розрахунку курсів

індексація при розрахунку курсів

Alla_mafia » 30 березня 2015, 12:00

Доброго дня ! Допоможіть будь-ласка в запитаанях оплати курсів.
1 приклад.
Працівник установи в 2014 та 2015 р працює на 1,0 ставку . Індексація в 2014 році проводилася щомісячно, а в січні та лютому не проводилася , так як не хватало грошей по кошторису на ці місяці.
В лютому-березні 2015 р працівника направили на курси підвищення кваліфікації.
Курси були оплачені з розрахунку 2-х місяців ( грудень 2014 р та січень 2015 р ) з посадового окладу на 1,0 ставку та індексації за грудень 14р.
В березні додають гроші по кошторису на індексацію. Ми нараховуємо індексацію за попередні місяці ( січень, лютий) та поточний місяць (березень ).
Запитання : Ми повинні перерахувати розрахунок індексації з урахуванням індексації за січень ?
2 приклад.
Працівник установи в 2015 р працює на 1,5 ставки. Індексація в січні та лютому 2015 р не проводилася .
В березні 2015 р проводиться індексація за всі місяці 2015 р ( січень, лютий, березень )
З 02.03.-02.04.15 р працівника направили на курси підвищення кваліфікації.
Курси оплачуються з розрахунку січень-лютий, індексація нарахована не в попередніх місяцях , а лише в березні.
Запитання : Доплата за попередні місяці ( індексація ) повинна входити в розрахунок курсів чи ні ? Адже вона нарахована в місяці коли працівник уже пішов на курси.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 10
З нами з: 27 березня 2015, 13:13
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская область

Re: індексація при розрахунку курсів

Olga_K » 31 березня 2015, 11:50

я всі роки дотримуюсь такої установки-розрахунок за сумами, що вже проведено по особових рахунках. індексацію будете нараховувати в березні по вже відомим данним табеля-отже, відсутність вже буде враховано, а на проведення перерахунків середнього доходу немає розпорядження(наказу)-значить, залишаються вже нараховані суми
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1216
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 108 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: індексація при розрахунку курсів

panyutinorada » 03 квітня 2015, 14:00

При обчисленні середньоденної зарплати згідно п.2 Порядку № 100 для нарахування оплати за курси, тільки премії включаються в заробіток того місяця, на який вони припадають згідно з розрахунковою відомістю.
Якщо донарахована індексація за січень і лютий у березні 2015 року, то потрібно врахувати у періоді І/ІІ відкориговані суми для визначення середньоденної з/пл для оплати березневих курсів.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість