КОЕФІЦІЄНТ ПІДВИЩЕННЯ ПОСАДОВИХ ОКЛАДІВ

Re: КОЕФІЦІЄНТ ПІДВИЩЕННЯ ПОСАДОВИХ ОКЛАДІВ

Жени » 01 червня 2016, 14:49

на основании чего не корректируется? В сотой ничего не сказано об этом.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 12 лютого 2014, 12:39
Звідки: Донецк
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая Область

Re: КОЕФІЦІЄНТ ПІДВИЩЕННЯ ПОСАДОВИХ ОКЛАДІВ

Гуль Тетяна » 02 червня 2016, 10:18

Жени написав:Добрый день!
Подскажите, пожалуйста, может быть кто-нибудь сталкивался с такой ситуацией.
Ситуация следующая: сотрудник работал на должности главного специалиста, с 01.04. переведен на должность ведущего специалиста, соответственно оклад меньше. Но с 01.04. произошло повышение всех должностных окладов в учреждении. Этот сотрудник уходит в мае в отпуск. Нужно ли корректировать его заработную плату за период до повышения на коэффициент повышения для начисления отпускных?
И идентичная ситуация, только сотрудник переведен с 11.04. на должность с меньшим окладом.

Хочу уточнить. Должностные оклады большинства работников бюджетной сферы, в частности работников с оплатой по ЕТС, были повышены с 1 мая 2016 года. Не могли бы вы уточнить сферу деятельности вашего учреждения?
В общем случае заработок не корректируют, если повышение должностного оклада произошло в результате присвоения работнику более высокого разряда или перевода на другую высокооплачиваемую работу, а также если должностной оклад понизился (абз. 3 п. 10 Порядка № 100).
Вместе с тем, в случаях, когда работник был переведен на другую должность и в то же время произошло повышение окладов, корректировка производится по коэффициентам соответствующего месяца расчетного периода с учетом конкретных должностных окладов в таких месяцах.
В вашем случае работник с 1 апреля был переведен на другую должность. Если бы оклады не повышались, то ничего корректировать не пришлось. Но поскольку у вас повысились все должностные оклады, то вам надо провести корректировку. Для этого вы заработок в расчетном периоде умножаете на коэффициенты повышения для каждой должности отдельно. Так, заработок в расчетном периоде до 01.04 по должности главного специалиста умножаете на коэффициент повышения для этой должности. Заработок по должности ведущего специалиста с 1.04 умножаете на коэффициент повышения для должности ведущего специалиста.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 301
З нами з: 03 лютого 2014, 07:55
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харків

Re: КОЕФІЦІЄНТ ПІДВИЩЕННЯ ПОСАДОВИХ ОКЛАДІВ

Ирина_58 » 16 червня 2016, 15:27

Гуль Тетяна, Вы уверены, что именно так рассчитывается коэффициент повышения? В "БУХГАЛТЕРИЯ БЮДЖЕТ" июнь 2016 №22(122) другой подход к такой ситуации.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 16 лютого 2016, 20:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская область

Re: КОЕФІЦІЄНТ ПІДВИЩЕННЯ ПОСАДОВИХ ОКЛАДІВ

Жени » 16 червня 2016, 15:35

Ирина_58, к сожалению, у меня нет июньского выпуска :( но я исключительно интуитивно решила не корректировать.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 12 лютого 2014, 12:39
Звідки: Донецк
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая Область

Re: КОЕФІЦІЄНТ ПІДВИЩЕННЯ ПОСАДОВИХ ОКЛАДІВ

Oленька_ubr2 » 04 вересня 2017, 08:29

с 01.09.2017 в дошкольных учебных заведениях повышается зарплата на два тарифных разряда без повышения окладов по ЕТС. Нужно ли откорректировать средний заработок за дни отпуска с 01.09.2017?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 18
З нами з: 17 квітня 2013, 12:46
Звідки: Николаев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Николаевская Область

Re: КОЕФІЦІЄНТ ПІДВИЩЕННЯ ПОСАДОВИХ ОКЛАДІВ

Luda_66 » 04 вересня 2017, 11:35

Добрий день,Гуль Тетяно! Піскажіть , будь ласка, а то вже запуталась геть: працівник з 01.09.17 йде у відпустку, а в попередніх 12 місяцях від був до 05.07.17 не державним службовцем, а з 05.07.17 його перевели згідно рішення конкурсної комісії на посаду дер.службовця (гол.спеціаліст). Питання:
чи коригується зарплата цього працівника до 05.07.17 року по його попередній посаді , а за період з 05.07.17 по 31.08.17 не коригується або
треба брати новий оклад та вислугу за липень та серпень по новій посаді для розрахунку відпускних, т.я. у цього працівника змінилась структура оплати праці (хоча другий варіант я б відкинула)
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 294
З нами з: 18 серпня 2014, 10:27
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: КОЕФІЦІЄНТ ПІДВИЩЕННЯ ПОСАДОВИХ ОКЛАДІВ

alenka111 » 12 січня 2018, 12:09

Luda_66 написав:Добрий день,Гуль Тетяно! Піскажіть , будь ласка, а то вже запуталась геть: працівник з 01.09.17 йде у відпустку, а в попередніх 12 місяцях від був до 05.07.17 не державним службовцем, а з 05.07.17 його перевели згідно рішення конкурсної комісії на посаду дер.службовця (гол.спеціаліст). Питання:
чи коригується зарплата цього працівника до 05.07.17 року по його попередній посаді , а за період з 05.07.17 по 31.08.17 не коригується або
треба брати новий оклад та вислугу за липень та серпень по новій посаді для розрахунку відпускних, т.я. у цього працівника змінилась структура  оплати праці (хоча другий варіант я б відкинула)

не коригується
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 14 січня 2014, 14:51
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 3 раз.

Re: КОЕФІЦІЄНТ ПІДВИЩЕННЯ ПОСАДОВИХ ОКЛАДІВ

kate-yacenko2013 » 20 лютого 2018, 11:25

Добрий день, Гуль Тетяно! Допоможіть розібратися будь-ласка! Бюджетна установа, держслужбовці. Працівник до 03.08.2017 працювала на посаді головного спеціаліста (3801,00), а з 04.08.2017 переведена на посаду начальника відділу (4500,00). З 01.01.2018 підвищення окладів(закон)оклад (6000,00). у лютому іде у відпустку. Розрах період (лютий 2017-січень 2018). Як правильно? Коригуємо заробіток з 04.08.17 по 31.12.2017 посада начальника на якій працівниця працювала на момент підвищення пос.окладів?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 11
З нами з: 04 січня 2017, 14:48
Дякував (а): 8 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Сумская область

Re: КОЕФІЦІЄНТ ПІДВИЩЕННЯ ПОСАДОВИХ ОКЛАДІВ

andriusha13 » 23 лютого 2018, 09:33

1. В статті «Бюджетної бухгалтерії» від 12 лютого 2018 року №6 (534) ««Оплатні» умови працівників держорганів-2018: що для держслужбовців» роз’яснено механізм коригування середнього заробітку.
Користуючись даним роз’ясненням нами було проведено коригування на конкретному прикладі.
Заробітна плата працівника до підвищення в травні 2017 року
1723,0 (пос. окл)+55 (ранг)+355,6(вислуга)+217,6 (індексація)+848,8 (допл. до МЗП)= 3200 грн.
Заробітна плата після підвищення в травні 2017 р.
3300,0 (пос. окл)+55 (ранг)+671,0(вислуга)= 4026 грн.
Розраховуємо коефіцієнт коригування
3300,0 (пос. окл. після підвищення)/1723,0 (пос. окл. до підвищення)/ = 1,9153
Коригуємо заробітну плату до підвищення
3200*1,9153=6128,96 грн.
Чи вірно проведено коригування? Якщо так, то де логіка, що відкоригований заробіток перевищує заробітну плату після підвищення, адже, на нашу думку, застосування коригуючого коефіцієнта «покликане» підняти заробітну плату до рівня місяця, коли працівник іде у відпустку.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 02 грудня 2014, 14:02
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: КОЕФІЦІЄНТ ПІДВИЩЕННЯ ПОСАДОВИХ ОКЛАДІВ

Krinevaelena » 23 лютого 2018, 11:45

Ми в своєму управлінні видали наказ про зміну структури заробітної плати з 26 травня 2017 року. І для розрахунку відпускних берем період з 26 травня 2017 року. Так логічніше
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 144
З нами з: 09 вересня 2015, 07:47
Дякував (а): 18 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: КОЕФІЦІЄНТ ПІДВИЩЕННЯ ПОСАДОВИХ ОКЛАДІВ

rayrada » 24 травня 2018, 13:56

Доброго дня! Хто підкаже, чи корегується на коефіцієнт підвищення окладів сума заробітної плати (середня за два ост. місяці) для розрахунку оплати дня у відрядженні. Працівник посадова особа ОМС, у відрядженні був 23.05.18 р., оклади зросли з 18.05.2018 р.???
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 168
З нами з: 17 жовтня 2013, 08:23
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Re: КОЕФІЦІЄНТ ПІДВИЩЕННЯ ПОСАДОВИХ ОКЛАДІВ

Alisa17 » 24 травня 2018, 14:23

rayrada написав:Доброго дня! Хто підкаже, чи корегується на коефіцієнт підвищення окладів сума заробітної плати (середня за два ост. місяці) для розрахунку оплати дня у відрядженні. Працівник посадова особа ОМС, у відрядженні був 23.05.18 р., оклади зросли з 18.05.2018 р.???

Я коригувала і  зробила по цьому прикладу :
Розрахунок заробітної плати за період відрядження в разі підвищення посадових окладів:

https://byhgalter.com/yak-rozraxuvati-z ... zhennya-2/
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 174
З нами з: 18 січня 2017, 13:03
Дякував (а): 5 раз.
Подякували: 25 раз.
Регіон: Николаевская область

Re: КОЕФІЦІЄНТ ПІДВИЩЕННЯ ПОСАДОВИХ ОКЛАДІВ

rayrada » 25 травня 2018, 11:03

Чи корегувати заробітну плату якщо підвищення окладу відбулося з 18 травня 2018 року, а у відпустку праціник пішов з 29 травня по 09 червня 2018 року?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 168
З нами з: 17 жовтня 2013, 08:23
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Re: КОЕФІЦІЄНТ ПІДВИЩЕННЯ ПОСАДОВИХ ОКЛАДІВ

Alisa17 » 25 травня 2018, 11:58

rayrada написав:Чи корегувати заробітну плату якщо підвищення окладу відбулося  з 18 травня 2018 року, а у відпустку праціник пішов з 29 травня по 09 червня 2018 року?

 Да , відпускні коригуються
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 174
З нами з: 18 січня 2017, 13:03
Дякував (а): 5 раз.
Подякували: 25 раз.
Регіон: Николаевская область

Re: КОЕФІЦІЄНТ ПІДВИЩЕННЯ ПОСАДОВИХ ОКЛАДІВ

Ira555 » 25 травня 2018, 16:18

Alisa17 написав:
rayrada написав:Чи корегувати заробітну плату якщо підвищення окладу відбулося  з 18 травня 2018 року, а у відпустку праціник пішов з 29 травня по 09 червня 2018 року?

 Да , відпускні коригуються

А мені здається, що ні, адже беруться суми до розрахунку за період з 01.05.17р по 30.04.18р. і хіба не з окладом квітня тоді порівнювати?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 48
З нами з: 15 березня 2017, 11:19
Дякував (а): 7 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Херсонская область

Re: КОЕФІЦІЄНТ ПІДВИЩЕННЯ ПОСАДОВИХ ОКЛАДІВ

Alisa17 » 29 травня 2018, 07:28

А мені здається, що ні, адже беруться суми до розрахунку за період з 01.05.17р по 30.04.18р. і хіба не з окладом квітня тоді порівнювати?

https://i.factor.ua/journals/bb/2018/ma ... 36812.html
Для перегляду та завантаження файлів реєструйтеся на сайті.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 174
З нами з: 18 січня 2017, 13:03
Дякував (а): 5 раз.
Подякували: 25 раз.
Регіон: Николаевская область

Поперед.



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей