звіт за формою 1-ДФ

Re: звіт за формою 1-ДФ

eMelya » 17 квітня 2018, 11:48

Lima (освіта) написав:
Антон Янко написав:Lima (освіта), потрібно подати корегуючу з усіма даними як у звітному, але з ознакою 1 у останній графі.

Добрий день! А коригуюча тільки один звіт змінить?

До закінчення строку подачі звіту 1ДФ за 1 квартал 2018 року ще залишається трішки менше місяця, про які "коригуючі" може йти мова!? Приймається останній (Звітний новий) відісланий звіт. Уточнюючі звіти  будуть після 10.05.2018 року.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1948
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 45 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: звіт за формою 1-ДФ

Антон Янко » 19 квітня 2018, 19:20

eMelya, останній поданий звіт для 1ДФ не діє. Приймаються всі звіти і задвоюють, затроюють і т.д. дані.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 259
З нами з: 14 січня 2016, 17:37
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 6 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: звіт за формою 1-ДФ

Антон Янко » 19 квітня 2018, 19:21

Lima (освіта), коригуюча змінить дані того звітного періоду, до якого вона подана.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 259
З нами з: 14 січня 2016, 17:37
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 6 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: звіт за формою 1-ДФ

ppl92 » 04 травня 2018, 16:11

Добрий день, підскажіть, будь ласка, якщо у нас є депонована стипендія, то в звіті 1-ДФ ми показуємо її як нараховану, але не перераховану? чи потрібно показувати і як нараховану і перераховану?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 52
З нами з: 21 липня 2014, 08:24
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Re: звіт за формою 1-ДФ

Kaktucik » 08 травня 2018, 12:32

Доброго дня! Підскажіть, будь-ласка, при заповненні уточнюючого податкового розрахунку (1ДФ) порція проставляється -1, а "Працювало за трудовими договорами" та"  "Працювало за цивільно-правовими договорами" проставляється чи ні ? Дані по цим даним не змінювалися. А також ще одне питання, чи  самозайняті особи, ФОП підпадають під категорію  "Працювало за цивільно-правовими договорами"?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 23 серпня 2016, 10:00
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская область

Re: звіт за формою 1-ДФ

eMelya » 09 травня 2018, 21:56

ppl92 написав:Добрий день, підскажіть, будь ласка, якщо у нас є депонована стипендія, то в звіті 1-ДФ ми показуємо її як нараховану, але не перераховану? чи потрібно показувати і як нараховану і перераховану?

У графі відображається (за звітний квартал) дохід, який нараховано фізичній особі (без вирахування) відповідно до ознаки доходу згідно з довідником ознак доходів (п. 3.2 Порядку № 4).
У графі 3 відображається сума фактично виплаченого фізособі доходу (також без вирахування ПДФО, ЄСВ, страхових внесків до накопичувальних і недержавного пенсійного фондів, суми ПСП) у розрізі ознак доходів і ПСП (п. 3.3 Порядку № 4).
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1948
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 45 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: звіт за формою 1-ДФ

eMelya » 09 травня 2018, 21:59

Kaktucik написав:Доброго дня! Підскажіть, будь-ласка, при заповненні уточнюючого податкового розрахунку (1ДФ) порція проставляється -1, а "Працювало за трудовими договорами" та"  "Працювало за цивільно-правовими договорами" проставляється чи ні ? Дані по цим даним не змінювалися. А також ще одне питання, чи  самозайняті особи, ФОП підпадають під категорію  "Працювало за цивільно-правовими договорами"?

Оскільки Уточнюючий податковий розрахунок подається на підставі інформації з попередньо поданого Податкового розрахунку, при поданні Уточнюючого податкового розрахунку необхідно зазначити номер порції навпроти напису "Порція" та заповнити реквізити "Працювало за трудовими договорами" та "Працювало за цивільно-правовими договорами". При поданні уточнюючого податкового розрахунку проставляється той номер порції, який був проставлений у поданому раніше податковому розрахунку (запитання-відповідь за кодом 103.25 з ресурсу База податкових знань ("ЗІР"))

ФОП, які виконували роботи згідно з цивільно-правовими договорами, відповідно до абз. 4 п. 3.3 розд. 3 Інструкції зі статистики кількості працівників до кількості "працюючих за цивільно-правовими договорами" не включаються (запитання-відповідь за кодом 103.25 з ресурсу База податкових знань ("ЗІР")).
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1948
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 13 раз.
Подякували: 45 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: звіт за формою 1-ДФ

охорона » 11 липня 2018, 14:39

Добрий день!Підкажіть, будь ласка, працівник отримав в травні дохід 6000, в червні повернув 1000 в касу як помилково нараховані. як правильно відобразити в 1 ДФ звіті?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 21 березня 2018, 11:48
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Херсонская область

Re: звіт за формою 1-ДФ

Olga_K » 11 липня 2018, 16:11

відображаєте у звітах НАРАХОВАНІ суми. я думаю, що працівник вніс зайву суму без податків. якщо вніс повну нараховану суму- то дохід ставите = 5000. нараховано у 05, перерахунок у 06- а звіт за ІІ кв-буде загальна сума
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1212
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 106 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: звіт за формою 1-ДФ

охорона » 12 липня 2018, 13:05

Дякую, і ще питання - якщо працівник кілька разів за квартал працював від ЦЗ на громадських роботах по трудовому договору, у звіті відображати кожен період роботи, чи загальну сумму отриманого доходу працівником за весь період?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 21 березня 2018, 11:48
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Херсонская область

Поперед.



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість