Кошти під звіт, як відображати в 1 ДФ

Кошти під звіт, як відображати в 1 ДФ

Позашкілля » 20 квітня 2015, 19:31

Доброго дня
Працівник придбав товар у фізичної особи підприємця. Для повернення витрачених коштів оформив авансовий звіт, який проплатили. Чи потрібно показувати суму витрачених організацією коштів, на оплату авансового звіту ,у формі 1 ДФ під ознакою доходу "157"-дохід виплачений самозайнятій особі?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 132
З нами з: 03 лютого 2015, 22:35
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черкасская область

Re: Кошти під звіт, як відображати в 1 ДФ

Igor.Ronsky » 22 квітня 2015, 12:56

Наказ Міністерства фінансів України від 13.01.2015 р. № 4

Додаток:(Довідник ознак доходів)
157 Дохід, виплачений самозайнятій особі (підпункт 165.1.36 пункту 165.1 статті 165, статті 177 та 178 розділу IV Кодексу)

НКУ РОЗДІЛ IV. ПОДАТОК НА ДОХОДИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ
165.1.36. дохід фізичної особи. - підприємця, з якого сплачується єдиний податок згідно із спрощеною системою оподаткування відповідно до цього Кодексу;

Стаття 177. Оподаткування доходів, отриманих фізичною особою - підприємцем від провадження господарської діяльності, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування

177.1. Доходи фізичних осіб - підприємців, отримані протягом календарного року від провадження господарської діяльності, оподатковуються за ставками, визначеними в пункті 167.1 статті 167 цього Кодексу.

Відповідь - так
З повагою, Ігор Ронський
+38 097 268 25 58
https://stcentr.com.ua/
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 32
З нами з: 20 жовтня 2013, 15:39
Звідки: Житомир
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Житомирская область

Re: Кошти під звіт, як відображати в 1 ДФ

Позашкілля » 24 квітня 2015, 13:33

Дякую за відповідь, але питання виникає в тому, що кошти ми платимо нашому працівнику , а не підприємцю напряму
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 132
З нами з: 03 лютого 2015, 22:35
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черкасская область

Re: Кошти під звіт, як відображати в 1 ДФ

Алексей_ІТ » 28 квітня 2015, 08:19

Доброго дня, так потрібно, а ще потрібно взяти в ФОПа свідоцтво про реєстрацію, бо якщо нема свідоцтва, то потрібно ще 15 % податку за нього сплатити (з сумм доходу що ви нарахували йому).
ІС-ПРО - програма для Вашої бухгалтерії. Досвід роботи понад 9 років
Демонстрація по телефону 044-221-98-92 чи на пошту fopgorbatko@ukr.net
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 75
З нами з: 07 квітня 2013, 20:38
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Киевская область

Re: Кошти під звіт, як відображати в 1 ДФ

Tolik » 01 серпня 2017, 09:00

Добрый день! Подскжите пожалуйста,  сотрудник оплатил юр.лицу, которые не являются плательщиками ПДВ -  за страховку помещения, предоставил авансовый отчет , по котрому  сотруднику были возмещены деньги. В отчете по 1ДФ необходимо его указывать или нет? и под каким кодом?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 79
З нами з: 21 жовтня 2012, 07:40
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Re: Кошти під звіт, як відображати в 1 ДФ

Olena555 » 27 липня 2018, 11:49

Скажіть , будь ласка, чи є кошти , виплачені по авансовому звіту працівнику ( не авансом), доходом , з відображенням в 1-ДФ?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 27 липня 2018, 11:21
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черниговская область

Re: Кошти під звіт, як відображати в 1 ДФ

EVGENIY » 27 липня 2018, 12:32

Olena555 написав:Скажіть , будь ласка, чи є кошти , виплачені по авансовому звіту працівнику ( не авансом), доходом , з відображенням в 1-ДФ?

по авансовому звіту можна що завгодно виплатити, ви б сказали що ви йому такого виплатили що хочете в 1дф втулити?
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7602
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 53 раз.
Подякували: 516 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Кошти під звіт, як відображати в 1 ДФ

Olena555 » 31 липня 2018, 08:53

Євгеній,

по авансовому звіту відшкодували працівнику вартість придбаних ним ТМЦ за його власні кошти. 
 А "надихнув " " втулити " в 1-ДФ   лист  ДФС  від 10.05.2018 №2080/6/99-99-13-02-03-15/ПК.
Індивідуальна податкова консультація.
Вірніше, колеги запропонували вносити в 1-ДФ , а я вирішила звернутись за допомогою на форум,
бо з нашими контролюючими органами можна і до такого дійти.

То, яка Ваша думка з цього приводу?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 27 липня 2018, 11:21
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черниговская область

Re: Кошти під звіт, як відображати в 1 ДФ

EVGENIY » 31 липня 2018, 08:56

Olena555 написав:Євгеній,

по авансовому звіту відшкодували працівнику вартість придбаних ним ТМЦ за його власні кошти. 
 А "надихнув " " втулити " в 1-ДФ   лист  ДФС  від 10.05.2018 №2080/6/99-99-13-02-03-15/ПК.
Індивідуальна податкова консультація.
Вірніше, колеги запропонували вносити в 1-ДФ , а я вирішила звернутись за допомогою на форум,
бо з нашими контролюючими органами можна і до такого дійти.

То, яка Ваша думка з цього приводу?

Ось тільки що читав статтю, я в питанні мав на увазі що ви не розгорнуто його задали і з вашого питання нічого не можливо зрозуміти!
https://buhgalter911.com/uk/news/news-1038321.html
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7602
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 53 раз.
Подякували: 516 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Кошти під звіт, як відображати в 1 ДФ

Olena555 » 31 липня 2018, 09:36

EVGENIY написав:
Olena555 написав:Євгеній,

по авансовому звіту відшкодували працівнику вартість придбаних ним ТМЦ за його власні кошти. 
 А "надихнув " " втулити " в 1-ДФ   лист  ДФС  від 10.05.2018 №2080/6/99-99-13-02-03-15/ПК.
Індивідуальна податкова консультація.
Вірніше, колеги запропонували вносити в 1-ДФ , а я вирішила звернутись за допомогою на форум,
бо з нашими контролюючими органами можна і до такого дійти.

То, яка Ваша думка з цього приводу?

Ось тільки що читав статтю, я в питанні мав на увазі що ви не розгорнуто його задали і з вашого питання нічого не можливо зрозуміти!
https://buhgalter911.com/uk/news/news-1038321.html

Дякую! Євгеній , будь ласка, підкажіть, як оформити виплату авансом у підзвіт працівнику через казначейство , щоб уникнути  оподаткування .
Є нормативний документ  чи який довільний кошторис необхідно розрахувати , наприклад, якщо ми купуємо якусь запчастинку незначну або конверти і марки?  І якщо точну вартість товару не знаємо.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 27 липня 2018, 11:21
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черниговская область

Re: Кошти під звіт, як відображати в 1 ДФ

EVGENIY » 31 липня 2018, 10:10

Olena555 написав:
EVGENIY написав:
Olena555 написав:Євгеній,

по авансовому звіту відшкодували працівнику вартість придбаних ним ТМЦ за його власні кошти. 
 А "надихнув " " втулити " в 1-ДФ   лист  ДФС  від 10.05.2018 №2080/6/99-99-13-02-03-15/ПК.
Індивідуальна податкова консультація.
Вірніше, колеги запропонували вносити в 1-ДФ , а я вирішила звернутись за допомогою на форум,
бо з нашими контролюючими органами можна і до такого дійти.

То, яка Ваша думка з цього приводу?

Ось тільки що читав статтю, я в питанні мав на увазі що ви не розгорнуто його задали і з вашого питання нічого не можливо зрозуміти!
https://buhgalter911.com/uk/news/news-1038321.html

Дякую! Євгеній , будь ласка, підкажіть, як оформити виплату авансом у підзвіт працівнику через казначейство , щоб уникнути  оподаткування .
Є нормативний документ  чи який довільний кошторис необхідно розрахувати , наприклад, якщо ми купуємо якусь запчастинку незначну або конверти і марки?  І якщо точну вартість товару не знаємо.

Та то податкова щось тупить! Не звертайте увагу! Зазвичай з початку купують а потім працівникам повертають витрати! А якщо хочете видати аванс на закупку чогось, треба якийсь розрахунок прикладати до наказу про видачу авансу! Ну і якщо залишок буде то треба щоб працівник повертав! І нічого ніколи не оподатковували в таких випадках!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7602
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 53 раз.
Подякували: 516 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Кошти під звіт, як відображати в 1 ДФ

EVGENIY » 31 липня 2018, 10:11

Ще додам, як правило ДФСУ бюджетників не перевіряє на цю тему! Вам хіба що може держпраці перевірити щоб ви вчасно з працівником розраховувались, щоб ДФСУ бюджетникам про авансові звіти щось пред'являв я ще не чув!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7602
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 53 раз.
Подякували: 516 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Кошти під звіт, як відображати в 1 ДФ

Olena555 » 01 серпня 2018, 14:11

EVGENIY написав:Ще додам, як правило ДФСУ бюджетників не перевіряє на цю тему! Вам хіба що може держпраці перевірити щоб ви вчасно з працівником розраховувались, щоб ДФСУ бюджетникам про авансові звіти щось пред'являв я ще не чув!

О, Євгеній, я відпрацювала дуже-дуже-дуже  довго у промисловості і практично на підприємстві був постійний перевіряючий , і вони, податківці , мені як "рідні" вже були , і , тому, всі ці острахи перенесла і в бюджет. Тут я працюю лише рік, запросили допомогти.
 Читаю уважно всі ваші консультації, і - дуже вдячна!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 27 липня 2018, 11:21
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черниговская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей