Компенсация расходов на питание. Отражение в 1-ДФ

Компенсация расходов на питание. Отражение в 1-ДФ

Виктолина » 22 червня 2015, 14:11

ДЮСШ. Тренера проводят тренировочные сборы со своими спортсменами. После возвращения оформляют авансовый отчет по затратам на питание. Есть свои нормы: на спортсмена 48 грн сутки, тренер-44 грн сутки. Все это погашается через банк тренеру, а он уже своим спортсменам. Надо ли отражать выплаченные суммы в 1-ДФ? Только по тренеру--всю сумму на него или указывать всех спортсменов?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 18
З нами з: 31 жовтня 2014, 08:59
Звідки: Северодонецк
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Re: Компенсация расходов на питание. Отражение в 1-ДФ

EVGENIY » 22 червня 2015, 16:45

? Як оподатковуються проживання, проїзд та харчування учасників спортивних заходів (спортсменів та тренерів України) під час проведення тренувань, змагань у період підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, та чи відображаються дані виплати в податковому розрахунку за ф. № 1ДФ?

 

Відповідаючи на запитання, працівники відділу податкових консультацій ДПС у м. Києві Алла Ліщименко, заступник начальника відділу; Наталія Бевз, головний державний податковий інспектор; Наталія Остапець, головний державний податковий інспектор зазначили: відповідно до п. 1 постанови Кабміну України від 06.02.92 р. № 63 «Про впорядкування фінансування та матеріального забезпечення у галузі спорту» (далі – Постанова) Міністерству України у справах молоді і спорту було надано право визначення за погодженням з Мінфіном норм витрат власних коштів, зокрема, на організацію й проведення в Україні чемпіонатів і Кубків світу, Європи та України, інших спортивних заходів; утримання і спортивну підготовку штатних національних збірних команд, а також на їхню участь в Олімпійських іграх, чемпіонатах і Кубках світу, Європи, України, в інших змаганнях і спортивних заходах; виплату винагород спортсменам, тренерам та іншим спеціалістам за високі спортивні досягнення на Олімпійських іграх, чемпіонатах і Кубках світу, Європи, України, в інших міжнародних та комерційних змаганнях; матеріальне забезпечення команд-учасниць чемпіонатів України з футболу, хокею та інших ігрових видів спорту.

Наказом Державного комітету України з фізичної культури і спорту від 06.05.98 р. № 917, розробленим на підставі вищезазначеної Постанови, були затверджені Норми витрат на проведення спортивних змагань та тренувальних зборів (далі – Норми витрат) та Положення про порядок забезпечення додатковим спеціальним харчуванням окремих категорій спортсменів у межах України (далі – Положення). Щорічно на підставі міжнародних календарів спортивних змагань наказами Мінсім'їмолодьспорту України затверджується всеукраїнський календар спортивних заходів на відповідний рік. Учасниками спортивних заходів вважаються спортсмени, тренери, судді та інші учасники, які згідно з Положенням або списковим складом учасників тренувального збору, включені до затвердженого відповідним наказом списку осіб, що беруть участь у спортивному заході.

Отже, витрати на проживання, проїзд та харчування учасників спортивних заходів (спортсменів та тренерів) під час проведення тренувань у період підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, які не перевищують встановлені Норми витрат, не оподатковуються податком на доходи фізичних осіб. Якщо зазначені витрати перевищують встановлені Норми витрат, то сума перевищення буде вважатися додатковим благом платника податку і оподатковуватися за ставкою, визначеною п. 167.1 ПКУ (15 % та 17 %) та відображатися у податковому розрахунку за ф. № 1ДФ з ознакою доходу «126» як додаткове благо.
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 8445
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 92 раз.
Подякували: 1007 раз.
Регіон: Харьковская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Sadovnik Ivochka і 2 гостей