Кваліфікаційна категорія пед працівників

Кваліфікаційна категорія пед працівників

Mochalova Marina » 30 вересня 2014, 08:26

Чи зберігається кваліфікаційна категорія за педпрацівником, якщо він перейшов з посади вчителя на посаду вихователя в центр соціально- психологічної реабілітації дітей?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 27
З нами з: 30 вересня 2014, 08:11
Звідки: Украина, Комсомольск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Кваліфікаційна категорія пед працівників

Бєлєвцова Людмила » 24 жовтня 2014, 12:59

За педагогічними працівниками, які переходять на роботу з одного навчального закладу до іншого, а також на інші педагогічні посади у цьому самому закладі, зберігаються присвоєні кваліфікаційні категорії (тарифні розряди) та педагогічні звання до наступної атестації (п. 3.27 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 р. № 930).
Але центр соціально-психологічної реабілітації дітей - це заклад соціального захисту[/b], а не навчальний заклад (Типове положення, затверджене постановою КМУ від 28.01.2004 р. № 87). У той час як норма п. 3.27 працює тільки у разі переходу з одного навчального закладу до іншого навчального закладу.
Виходить, що при переході з посади вчителя на посаду вихователя центра соціально-психологічної реабілітації дітей кваліфікаційна категорія вчителя не зберігається.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 104
З нами з: 03 лютого 2014, 07:45
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Харків



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: lenokkovalenko і 5 гостей