Надбавка

Надбавка

Цурикова Наталья » 17 листопада 2014, 13:30

Можно ли считать надбавку постоянной, если каждый квартал даётся приказ в одном размере?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 17
З нами з: 04 листопада 2014, 10:06
Звідки: Украина, Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Надбавка

Трохименко Людмила » 17 листопада 2014, 13:40

В каких целях и какую именно (за что) надбавку вы рассматриваете?
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 226
З нами з: 03 лютого 2014, 07:54
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харків

Re: Надбавка

Цурикова Наталья » 17 листопада 2014, 14:46

Надбавку за высокие достижения в труде - для определения базового месяца
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 17
З нами з: 04 листопада 2014, 10:06
Звідки: Украина, Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Надбавка

Трохименко Людмила » 18 листопада 2014, 14:52

В подрубрике "индексация зарплаты" на этом форуме есть достаточно информации по этому вопросу.
Месяц установления, увеличения % по сравнению с установленным - базовый.
Возобновление после временной невыплаты в том же или меньшем размере - не влияет на базовый.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 226
З нами з: 03 лютого 2014, 07:54
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харків

Re: Надбавка

Вікторівна » 17 лютого 2015, 13:34

Доброго дня. Підскажіть будь-ласка: знімається надбавка за престижність 20% працівникам садочка, як правильно це зробити сесією чи розпорядженням голови
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 20 лютого 2013, 13:46
Звідки: Билогирья
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая Область

Re: Надбавка

Юлія333777 » 23 лютого 2015, 09:19

посадові оклади завідуючих збільшуються на 3 % за кожні наступні 60 дітей згідно наказу №102..підкажіть будь ласка, чи можна таку доплату встановити на рік .. чи потрібно такий наказ надавати кожного місяця? за який період розраховуються і на який період встановлюється???
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 41
З нами з: 26 листопада 2014, 22:27
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Надбавка

Вітковська Ольга » 23 лютого 2015, 09:39

Согласно примечанию 2 к п.11 Инструкции № 102, должностной оклад заведующего ДУЗ со среднемесячным количеством детей более 60, за каждые следующие 60 детей повышается на 3 %
Согласно п.п. «б» п. 19 Инструкции № 102 при установлении должностных окладов руководителей ДУЗ контингент воспитанников (детей) определяется по учетному составу на 1 января. Поэтому и право на повышение должностного оклада нужно определять исходя из учетного состава воспитанников по состоянию на 1 января и в течение года не пересматривать.
кроме того согласно п. 21 инструкции № 102 " Посадові оклади керівників.... не змінюються .. .у дитячих дошкільних закладів... у зв'язку із зміною кількості учнів (вихованців, дітей) протягом календарного року.
"
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Надбавка

Юлія333777 » 23 лютого 2015, 15:31

Дякую.... підкажіть будь ласка... якщо ж місячний посадовий оклад керівника підвищений на 3% за кожні 60 дітей....то надбавка за вислугу років та надбавка за престижність , як що така є, нараховується на посадовий оклад з урахуванням 3 % за кожних 60 дітей??
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 41
З нами з: 26 листопада 2014, 22:27
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Надбавка

Вітковська Ольга » 23 лютого 2015, 15:47

так
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Надбавка

Юлія333777 » 25 лютого 2015, 16:03

підкажіть будь ласка....якщо помічник вихователя працює на 1,05 чи 1,5 ставки.... доплата за шкідливі умови 10% згідно наказу №557 нараховується на ставку чи на все навантаження помічника вихователя??
Востаннє редагувалось Юлія333777 в 25 лютого 2015, 16:23, всього редагувалось 1 раз.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 41
З нами з: 26 листопада 2014, 22:27
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Надбавка

Вітковська Ольга » 25 лютого 2015, 16:22

у наказі № 557 про шкідливість нічого не сказано.
ви, мабудь, маєте на увазі Інтрукцію № 102. Тоді уточніть на якій підставі ви встановили доплату за шкідливість помічнику вихователя. - за длодатком № 9?

між тим зазначу - помічник вихователя - не педагогічний працівник. Отже, якщо він працює на 1,5 ставки, то це означає основну роботу та сумісництво. тоді доплату за шкідливість (якщо працівник дійсно має на неї право) встановлюють по обом місцям роботи
якщо ж працює 1,05 (як ви зазначили) то можливо просто мають місце тільки надурочні часи...
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Надбавка

panyutinorada » 26 лютого 2015, 09:05

Юлія333777 написав:.якщо помічник вихователя працює на 1,05 чи 1,5 ставки.... доплата за шкідливі умови 10% згідно наказу №557 нараховується на ставку чи на все навантаження помічника вихователя??


Напевне, Ви маєте на увазі не доплату за шкідливість, а доплату 10 % за використання в роботі дез.засобів.
Доплату за шкідливість можливо встановити тільки за умовами атестації робочих місць. Зазвичай таку доплату мають кухарі і оператори пральних машин у ДНЗ.
Отже, щодо 10% за використання дез.засобів, встановлюється на все навантаження працівника за посадою, яка передбачає таку доплату за штатним розписом.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1093
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Надбавка

Юлія333777 » 26 лютого 2015, 11:06

так , доплата за використання деззасобів... дякую
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 41
З нами з: 26 листопада 2014, 22:27
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Надбавка

Юлія333777 » 23 квітня 2015, 09:14

Вітковська Ольга написав:у наказі № 557 про шкідливість нічого не сказано.
ви, мабудь, маєте на увазі Інтрукцію № 102. Тоді уточніть на якій підставі ви встановили доплату за шкідливість помічнику вихователя. - за длодатком № 9?

між тим зазначу - помічник вихователя - не педагогічний працівник. Отже, якщо він працює на 1,5 ставки, то це означає основну роботу та сумісництво. тоді доплату за шкідливість (якщо працівник дійсно має на неї право) встановлюють по обом місцям роботи
якщо ж працює 1,05 (як ви зазначили) то можливо просто мають місце тільки надурочні часи...


мова йшла про доплату помічнику вихователя за роботу з деззасобами , не вірно сформульоване питання мною, згодна...
1,5 ставки - 0,5 додаткового навантаження є сумісництвом
1,4 ставки - 0,4 додаткового навантаження є сумісництвом
1,3 ставки - 0,3 додаткового навантаження є сумісництвом
1,2 ставки - 0,2 додаткового навантаження є сумісництвом
1,1 ставки - 0,1 додаткового навантаження є сумісництвом
1,05 ставки - 0,05 додаткового навантаження не є сумісництвом... Чи є межа , де додаткове навантаження на постійній основі яке встановлено працівнику наказом керівника є сумісництвом і не є сумісництвом .....Чи стояло питання чи є помічник вихователя педагогічним працівником? - ні
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 41
З нами з: 26 листопада 2014, 22:27
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Надбавка

Вітковська Ольга » 23 квітня 2015, 09:39

1,05 ставки - 0,05 додаткового навантаження - це теж сумісництво. Робота, що перевищує нормальну тривалість робочого часу є
1) або сумісництвом, якщо воно оформлено належним чином;
2) або роботою в режимі ненормованного робочого дня. тут теж є декілька нюансів. Посада помічника вихователя повинна бути включена до списку посад, зазначених у колдоговорі, для яких застосовують ненормованній робочий день. Проте до такого режиму роботи не можно залучати постійно;
3) або надурочною роботою з відповідною оплатою.
Те що помічник вихователя не педагогічсний працівник - цілком зрозуміло. Звідки й такий порядок оплати часів, що перевищують нормальну тривалість роботи.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Надбавка

Віта_ubr » 21 травня 2015, 11:30

Яка відповідальність за відмову видати наказ про виплату надбавки за вислугу років?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 23
З нами з: 25 лютого 2013, 22:47
Звідки: Закарпатська обл.
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Закарпатская область



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: natalya0704 і 4 гостей