Оплата шкідливості для інтернів

Оплата шкідливості для інтернів

Валентина Дудник » 09 грудня 2016, 11:25

Добрий день! Підскажіть будь-ласка чи маємо ми право нараховувати доплату за шкідливі умови виробництва лікарям-інтернам? Дякую!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 15 грудня 2015, 13:36
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: Оплата шкідливості для інтернів

Володимир Будз » 09 грудня 2016, 12:05

Валентина Дудник написав:Добрий день! Підскажіть будь-ласка чи маємо ми право нараховувати доплату за шкідливі умови виробництва лікарям-інтернам? Дякую!

Усе залежить від того в яких умовах вони працюють. Про який заклад (відділення) йде мова? Зокрема про лікарів-інтернів, які працюють у рентгенологічиному відділенні йшлося у роз'ясненні фахівця МОЗ у газеті "Бюджетна бухгалтерія", 2016, № 10. Тоді фахівець Міністерства зазначив, що такі працівники мають право на підвищення посадового окладу "за шкідливість", адже посаду лікаря-інтерна віднесено до професійної групи «фахівці» з базовою та неповною вищою медичною освітою. В свою чергу зазначена професійна група  посад є в Переліку закладів (підрозділів), робота в яких дає право на підвищення посадових окладів (ставок) у зв'язку зі шкідливими та важкими умовами праці, який наведений у додатку 3 до Умов 308/519. Отже  у вашому випадку все залежить від закладу і від посад робота на яких дає право отримувати таке підвищення. Якщо серед них зазначені фахівці  з базовою та неповною вищою медичною освітою, то до них відносяться й лікарі-інтерни вашого закладу.

Крім того, на сторінках нашого видання ми давали детальне роз’яснення щодо категорій працівників, які належить до фахівців з базовою та неповною вищою медичною освітою (див. «Бюджетна бухгалтерія», 2015, № 47.)
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 45
З нами з: 23 жовтня 2015, 09:20
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Харьковская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість