мат.допомога на оздоровлення допоможіть!!

мат.допомога на оздоровлення допоможіть!!

Петро Ващук » 29 квітня 2017, 08:58

Якщо я звільнився,а відпустку мені компенсували оплатою,то на мат.допомогу я моу не розраховувати?хоча заяву на допомогу писав до звільнення.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 28 квітня 2017, 17:41
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая область

Re: мат.допомога на оздоровлення допоможіть!!

yaoleg » 03 травня 2017, 07:19

Матеріальна допомога надається до відпустки, а не до компенсації за відпустку!
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2456
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 395 раз.
Регіон: Винницкая область

Re: мат.допомога на оздоровлення допоможіть!!

musia2010 » 03 травня 2017, 08:00

Потрібно було б хоч на день-два написати заяву на відпустку, тоді б отримали матдопомогу повністю, якщо інше не передбачене в колективному договорі
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 59
З нами з: 04 лютого 2014, 11:02
Звідки: Ровно
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Ровенская Область

Re: мат.допомога на оздоровлення допоможіть!!

Гатченко Лена » 03 травня 2017, 08:04

musia2010 написав:Потрібно було б хоч на день-два написати заяву на відпустку, тоді б отримали матдопомогу повністю, якщо інше не передбачене в колективному договорі

Ежегодный отпуск по просьбе работника может быть разделен на части при условии, что основная непрерывная его часть будет составлять не менее 14 календарных дней (ст. 12 Закона Украины "Об отпусках").
Помощь на оздоровление выплачивается согласно приказа руководителя заведения на основании заявления работника, которое он подает при оформлении ежегодного отпуска с выплатой указанной помощи.

В случае разделения отпуска на части в соответствии со ст. 12 Закона Украины "Об отпусках" помощь на оздоровление выплачивается работнику в размере должностного оклада, если основная непрерывная часть отпуска составляет не менее 14 календарных дней
В случае деления ежегодного отпуска на части, помощь на оздоровление предоставляется только один раз. При этом такая помощь может быть оказана к любой части отпуска.
Востаннє редагувалось Гатченко Лена в 03 травня 2017, 09:56, всього редагувалось 1 раз.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 463
З нами з: 12 лютого 2014, 07:00
Звідки: Бердянск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 17 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: мат.допомога на оздоровлення допоможіть!!

Радистка_Кэт » 03 травня 2017, 09:44

Материалку можно давать к любой части отпуска, ограничений нет
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2214
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 43 раз.
Подякували: 21 раз.
Регіон: Киев

Re: мат.допомога на оздоровлення допоможіть!!

Анна весна » 10 липня 2017, 15:25

Добрый день! если воспитатель занимает 1,10 ст,оздоровительные он должен получить в размере 1,10 или на 1ст?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 128
З нами з: 06 квітня 2016, 11:16
Дякував (а): 14 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Одесская область

Re: мат.допомога на оздоровлення допоможіть!!

Olga_Iv » 10 липня 2017, 18:32

Музичний керівник працює по сумісництву в дошкільному навчальному закладі на 0,15 ст. По основному місцю роботи (в музичній школі) він працює на  1.0 ставку і там отримав мат. допомогу на оздоровлення в розмірі окладу. По сумісництву йому не положено тепер платити мат. допомогу?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 27
З нами з: 25 листопада 2015, 20:49
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Re: мат.допомога на оздоровлення допоможіть!!

Olga_K » 12 липня 2017, 11:13

Анна весна написав:Добрый день! если воспитатель занимает 1,10 ст,оздоровительные он должен получить в размере 1,10 или на 1ст?

педагогічним працівникам згідно ст.57 Закону "ПРО освіту" м/д на оздоровлення в розмірі ПОСАДОВОГО ОКЛАДУ, тобто незалежно від кількості ставок- хоч 0,25 хоч 1,25- м/д буде в розмірі посадового окладу за основною посадою за встановленим розрядом з урахуванням підвищень
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 124 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: мат.допомога на оздоровлення допоможіть!!

ТетянаК » 26 липня 2017, 15:09

yaoleg, Чи знаєте - мат.допомога медикам виплачується в розмірі "голого" посадового окладу, чи з обов'язковими підвищеннями ???
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 23 серпня 2016, 10:11
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черкасская область

Re: мат.допомога на оздоровлення допоможіть!!

Olga_K » 08 серпня 2017, 10:35

ТетянаК написав: мат.допомога медикам виплачується в розмірі "голого" посадового окладу, чи з обов'язковими підвищеннями ???

будь-яке підвищення формує новий посадовий оклад, який і виплачується. але треба відрізняти підвищення і просто доплату до окладу
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 124 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: мат.допомога на оздоровлення допоможіть!!

tivriv_rdush@i.ua » 08 серпня 2017, 11:48

Чи виплачується мат.допомога на оздоровлення для працівників за сумісництвом в закладах позашкільної освіти?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 09 березня 2017, 12:11
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая область

Re: мат.допомога на оздоровлення допоможіть!!

торі10 » 13 серпня 2017, 19:13

У якому розмірі виплачується матеріальна допомога на оздоровлення та матеріальна допомага на вирішення соціально-побутових проблем працівникам МЦССДМ? Який нормативний акт?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 13 серпня 2017, 17:48
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская область

Re: мат.допомога на оздоровлення допоможіть!!

didychi@ukr.net » 03 січня 2018, 11:45

Йду у відпустку за минулий рік, чи має право керівник Не виплатити матеріальну допомогу на оздоровлення за 2018 рік?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 28 грудня 2015, 13:38
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Тернопольская область

Re: мат.допомога на оздоровлення допоможіть!!

Olga_K » 03 січня 2018, 12:55

зазвичай, у січні не виплачується м/д-працюємо по тимчасовому бюджету, але загалом, за наявності коштів, при наданні відпустки виплачується м/д на оздоровлення. виплачується 1 раз на рік і немає різниці за який період надається відпустка. у нас планують додатковий фонд на м/д згідно графіка відпусток. і тоді м/д виплачується в тому місяці, коли надається відпустка за графіком (хоч буває і неповної в той місяць тривалості). фонд м/д приблизно складає по окладах за штатом і бувають ситуації, що працівник використав відпустку, отримав м/д і звільнився. тоді новоприйнятому в цьому році на цю посаду вже не вистачає фонду на м/д, хоча він і пропрацював 6міс і має право на відпустку
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 124 раз.
Регіон: Запорожская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість