Розширена зона обслуговування

Розширена зона обслуговування

sirenko » 20 серпня 2014, 12:49

Підкажіть,чи можна встановити доплату за розширену зону обслуговування медичному статисту в бюджетній організації?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 20 серпня 2014, 12:39
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Розширена зона обслуговування

Трохименко Людмила » 21 серпня 2014, 10:45

Можна. Доплати за розширення зони обслуговування або збільшення обсягу робіт встановлюються за наявності вакантної посади.
Розмір доплати - до 50 відсотків посадового окладу працівника.
Зазначені доплати встановлюються працівникам за умови виконання ними роботи меншою чисельністю працівників, ніж за встановленими нормами (нормативами). (п. 3.1.2 Умов № 308/519).
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 226
З нами з: 03 лютого 2014, 07:54
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харків



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
cron