Місяць у відпусиці без збереження ЗП

Місяць у відпусиці без збереження ЗП

Любов_Р » 16 лютого 2015, 10:50

Доброго дня.
Якщо працівник знаходиться цілий місяць у відпустці без збереження заробітної плати - як проводити нарахування по ЕСВ? Також у розмірі 1218?
Якось воно не логічно і несправедливо.
Що скажите?
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 53
З нами з: 17 червня 2014, 12:38
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Місяць у відпусиці без збереження ЗП

Гатченко Лена » 16 лютого 2015, 11:07

Требования по уплате ЕСВ с минималки не работает, когда по работнику отсутствует база начисления ЕСВ. Это касается лиц, которые трудоустроены по основному месту работы, но в течение всего месяца находились в отпуске без сохранения зарплаты на основании ст.25 ЗУ Об отпусках (журнал Оплата труда №3 от 12.02.2015г. стр.20).
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 454
З нами з: 12 лютого 2014, 07:00
Звідки: Бердянск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: Місяць у відпусиці без збереження ЗП

Віта_ubr » 26 травня 2015, 16:33

Працівникові нараховано 2/3 посадового окладу за 8 днів, інші 10 днів нараховано заробітну плату в розмірі 842грн. Чи потрібно на 2/3 проводити нарахування ЄСВ?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 23
З нами з: 25 лютого 2013, 22:47
Звідки: Закарпатська обл.
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Закарпатская область



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість