ПДФО

ПДФО

СветланаДПтСУ » 02 червня 2014, 10:39

Добрий день. Підскажіть, будь ласка: при звільненні нараховано вихідну допомогу у розмірі 60000 грн. При цьому нараховано ПДФО у розмірі 9956,40грн. (12180*15%+(60000-12180)*17%).Але коштів на виплату всієї вихідної допомоги в кошторисі на травень не вистачає. У травні нараховано 30000 грн. , при цьому нараховано ПДФО-4856,40 (12180*15%+(30000-12180)*17%).У червні буде виплачено ще 30000, Як обчислити ПДФО у червні: різницю між нарахованим загальним ПДФО (9956,40-4856,40) чи як (12180*15%+(30000-12180)*17%)?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 7
З нами з: 23 квітня 2014, 14:17
Звідки: Тернополь
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Тернопольская Область

Re: ПДФО

Гуль Тетяна » 03 червня 2014, 09:57

Можно узнать: на основани какой статьи КЗоТ произошло увольнение? Выходное пособие в таком размере вы выплачиваете на основании чего?
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 300
З нами з: 03 лютого 2014, 07:55
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харків

Re: ПДФО

СветланаДПтСУ » 03 червня 2014, 10:16

Це атестована особа (працівник правоохоронних органів) Нарахування вихідної допомоги здійснюється згідно ЗУ "Про пенсійне забезпечення працівників МВС"
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 7
З нами з: 23 квітня 2014, 14:17
Звідки: Тернополь
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Тернопольская Область

Re: ПДФО

Рая » 03 червня 2014, 11:14

В мене теж була така ситуація,тільки в березні.Я нарахувала в березні(хоч грошей не було),показала заборгованість,податки отримала в березні (12180*15%+(60000-12180)*17%), а заборгованість виплатила в квітні. А як можна в наступному місяці показати нарахування,якщо людина звільнена?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 13
З нами з: 30 травня 2014, 12:50
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: ПДФО

Гуль Тетяна » 17 червня 2014, 12:54

Согласно ст. 116 КЗоТ в день увольнения вы должны полностью рассчитаться с работником. Поэтому если у вас есть приказ (распоряжение) на выплату выходного пособия, вы обязаны его начислить. Наличие или отсуствие средств не влияет на обязанность работодателя рассчитаться с увольняемым работником. Более того, за несвоевременный расчет в установленные сроки предусмотрена выплата работодателем такому работнику среднего заработка за все время задержки по день фактического расчета (ст. 117 КЗоТ).
Согласна с предыдущим ответом. Вы должны были начислить всю сумму причитающуюся работнику в мае 2014 года. При этом на 01.06.2014 г. у вас образовалась бы кредиторская задолженность.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 300
З нами з: 03 лютого 2014, 07:55
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харків

Re: ПДФО

Katia » 23 липня 2014, 09:39

Скажіть будь-ласка, якщо працівник був у відпустці, а працював лише 5 днів, сума 318,80, треба нараховувати ПДФО 15%?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 92
З нами з: 06 червня 2014, 09:41
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: ПДФО

Katia » 23 липня 2014, 10:16

Скажіть, якщо працівнику застосовувалась соціальна пільга 609, бо з/п була нижча 1710, а в липні йому нарахували відпускні за червень і з/п більша 1710, треба застосовувати пільгу чи ні, відпускні ж нараховані за червень?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 92
З нами з: 06 червня 2014, 09:41
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: ПДФО

Надєєва » 23 липня 2014, 10:34

Katia написав:Скажіть, якщо працівнику застосовувалась соціальна пільга 609, бо з/п була нижча 1710, а в липні йому нарахували відпускні за червень і з/п більша 1710, треба застосовувати пільгу чи ні, відпускні ж нараховані за червень?

Перш ніж знайти суму ПДФО, суму "перехідних" відпускних необхідно розподілити за відповідними місяцями (червень і липень) з метою визначення суми зарплати за відповідний місяць,яку необхідно порівняти з граничною сумою зарплати, що дає право на отримання ПСП (1710 грн)
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 354
З нами з: 29 травня 2014, 07:02
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 2 раз.

Re: ПДФО

Надєєва » 23 липня 2014, 10:46

Katia написав:Скажіть, якщо працівнику застосовувалась соціальна пільга 609, бо з/п була нижча 1710, а в липні йому нарахували відпускні за червень і з/п більша 1710, треба застосовувати пільгу чи ні, відпускні ж нараховані за червень?

Згідно зі ст.21 Закону України "Про відпустки" зарплата за час відпустки виплачується не пізніше ніж за три дні до її початку то чому у Вас нарахування відпускних за червень проходить в липні?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 354
З нами з: 29 травня 2014, 07:02
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 2 раз.

Re: ПДФО

Olga_K » 23 липня 2014, 13:26

бувають випадки, що відпускні нараховуються пізніше. є різні причини- і пізно подана заява(а у більшості бюджетників зарплата виплачується ще до закінчення звітного місяця і табель закривають майже в середині місяця з робочими днями до останнього числа) і відсутність ФОП. але справа в тому, що для ПДФО краще суми нарахувань одразу віднести до відповідних місяців і перерахувати податок. іноді виходить так, що донарахували менше, аніж доутримали податку
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1027
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 18 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: ПДФО

panyutinorada » 24 липня 2014, 09:56

Katia написав:Скажіть будь-ласка, якщо працівник був у відпустці, а працював лише 5 днів, сума 318,80, треба нараховувати ПДФО 15%?

Додайте суму заробітної плати за 5 робочих днів липня 2014 року до суми відпусткових за цей же місяць, які напевне, Ви нарахували і виплатили у червні 2014 року. Визначивши всю суму заробітної плати і відпусткових за липень, надасте працівнику ПСП в разі можливого ( якщо загальна сума зарплати не більше 1710,00 грн.), а далі доутримаєте ПДФО в розмірі 15 % з усієї суми за липень, адже частину податку утримали, при виплаті відпусткових.
Окремо розглядати відпусткові перехідні і зарплату за відпрацьований час не потрібо, остаточно з наданням ПСП можливо визначитись тільки після нарахування зарлати у липні 2014 року.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1098
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 2 раз.



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей