Заявление на НСЛ

Заявление на НСЛ

Гатченко Лена » 24 червня 2014, 13:46

Добрый день! Доход работника до 1710 грн., имеет право на применение обычной льготы, знает об этом, но не приходит писать заявление. Не будет ли нарушением то, что я не применяю НСЛ к зарплате без заявления, если законодательно работник имеет право на обычную льготу? Бюджетная организация- не госслужба. Заранее благодарна за ответ!!!
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 456
З нами з: 12 лютого 2014, 07:00
Звідки: Бердянск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 9 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: Заявление на НСЛ

panyutinorada » 24 червня 2014, 14:56

Працівник не сумісник ? Можливо він обрав іншу установу для отримання ПСП. Щоб не було потім непорозумінь з налоговою ( у податковому розрахунку за формою №1 ДФ Ви показуєте застосування ПСП ) - отримайте з нього особисту заяву обов'язково !
Але подати він ії може і в останній день червня , пільга застосовується до місячного доходу платника незалежно від дня подання ним заяви в такому місяці за умови дотримання інших вимог ст.169 ПК.
Проте у грудні 2014 року , здійснюючи перерахунок сум доходів , сум наданих пільг за звітний податковий рік все відкоригуєте.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1098
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 2 раз.

Re: Заявление на НСЛ

Гатченко Лена » 24 червня 2014, 15:01

работник не совместитель.принят в марте 2014г.Льгота применяется с момента подачи заявления,зачем в декабре делать перерасчет если он надумает вдруг и подаст заявление в июле?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 456
З нами з: 12 лютого 2014, 07:00
Звідки: Бердянск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 9 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: Заявление на НСЛ

Рая » 24 червня 2014, 15:06

На,мою думку,ви маєте самі примінити ПСП до доходу 1710 грн.,а на більшу податкову соціальну пільгу необхідно написану заяву.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 13
З нами з: 30 травня 2014, 12:50
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Заявление на НСЛ

panyutinorada » 24 червня 2014, 15:20

У грудні перерахунок по всім працівникам, щоб не виникло недоплати прибуткового податку , звісно в разі звільнення , під час проведення остаточного розрахунку з платником податку ( ПК стаття 6 підпункт 6.5.2. ). Адже недоплату прийдеться відшкодувати роботодавцю.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1098
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 2 раз.

Re: Заявление на НСЛ

panyutinorada » 24 червня 2014, 15:35

Рая написав:На,мою думку,ви маєте самі примінити ПСП до доходу 1710 грн.,а на більшу податкову соціальну пільгу необхідно написану заяву.

Єдиний виняток із загального правила стосується держслужбовців. Їм передбачено застосування ПСП до заробітної плати без подання заяв, для інших платників податку заява обов'язкова.
Інша справа, що прибутковий податок завжди можна доутримати із заробітної плати , якщо працівнику забракло часу подати заяву роботодавцю на застосування ПСП, звісно до його звільнення .
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1098
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 2 раз.

Re: Заявление на НСЛ

Гуль Тетяна » 24 червня 2014, 15:55

Плательщик налога имеет право на уменьшение суммы общего месячного налогооблагаемого дохода, получаемого от одного работодателя в виде заработной платы, на сумму налоговой социальной льготы (п. 169.1 НКУ). Т.е. это право работника, а не обязанность.
Как сказали выше, для этого необходимо подать работодателю заявление о самостоятельном выборе места применения налоговой социальной льготы, а также документы, подтверждающие право на применение повышенного размера НСЛ. Госслужащие подают только подтверждающие документы, заявление не подают.

Поэтому не применяйте к зарплате такого работника НСЛ без соответствующего заявления.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 300
З нами з: 03 лютого 2014, 07:55
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харків



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість