Re: ПДФО з лікарняного

Re: ПДФО з лікарняного

Надєєва » 30 липня 2014, 14:26

Допоможіть, будь ласка у такій ситуації : працівнику нараховано за місяць зарплата 1025,17 грн. та лікарняний 135,20 ( в т.ч. за рахунок фонду 135,20 грн.), працівник користується звичайною ПСП. Соцстрах перерахував лікарняні 135,20 грн , ПДФО з цієї суми утримувати чи приміняти ПСП?
Я повинна перерахувати ЄВ 2,0% 2,71грн, тоді
до видачи працівнику буде 132,49 грн
чи 112,62 грн. за мінусом ПДФО 19,87 ?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 353
З нами з: 29 травня 2014, 07:02
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: ПДФО з лікарняного

Ромашка » 30 липня 2014, 14:30

Надєєва написав:Допоможіть, будь ласка у такій ситуації : працівнику нараховано за місяць зарплата 1025,17 грн. та лікарняний 135,20 ( в т.ч. за рахунок фонду 135,20 грн.), працівник користується звичайною ПСП. Соцстрах перерахував лікарняні 135,20 грн , ПДФО з цієї суми утримувати чи приміняти ПСП?
Я повинна перерахувати ЄВ 2,0% 2,71грн, тоді
до видачи працівнику буде 132,49 грн
чи 112,62 грн. за мінусом ПДФО 19,87 ?


Я вважаю, що приміняти. Це ж дохід за місяць.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 11 червня 2014, 14:09
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: ПДФО з лікарняного

1247 » 30 липня 2014, 16:39

Удерживаете еСВ 2%, а остальное выплачиваете и за свой счет незабудьте 33.2% начислений на сумму больничных.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 294
З нами з: 14 січня 2012, 11:11
Звідки: Одесса
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Одесская область

Re: ПДФО з лікарняного

Надєєва » 31 липня 2014, 07:08

1247 написав:Удерживаете еСВ 2%, а остальное выплачиваете и за свой счет незабудьте 33.2% начислений на сумму больничных.

Про нарахування 33,2% я не забула. У мене питання :потрібно утримувати ПДФО з лікарняних? чи загальну суму ПДФО 76,77 грн утримати тільки із зарплати, а лікарняні виплатити за мінусом 2,0%-2,71 грн?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 353
З нами з: 29 травня 2014, 07:02
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: ПДФО з лікарняного

panyutinorada » 31 липня 2014, 07:45

Обов'язково, адже згідно з п.163.1 ст.163 ПК об'єктом оподаткування платника податку є ЗАГАЛЬНИЙ МІСЯЧНИЙ ОПОДАТКОВУВАНИЙ ДОХІД, який складається із суми оподатковуваних доходів , нарахованих протягом звітного податкового місяця.
(( 1025,17 + 135,20 ) - 36,91 -2,70 - 609,00) * 15 % = 76,76 ПДФО загальна сума за звітний податковий місяць, 56,89 перераховує РД, 19,87 перераховуєте після відшкодування ФССзТВП.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1093
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: ПДФО з лікарняного

Надєєва » 31 липня 2014, 08:12

panyutinorada, дякую Вам за відповідь, тепер все ясно і зрозуміло :!:
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 353
З нами з: 29 травня 2014, 07:02
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей