ЄСВ таблиця 7 Додатку 4

ЄСВ таблиця 7 Додатку 4

ANNA6724 » 27 серпня 2014, 09:41

Як заповнити таблицю 7 Додатку 4, якщо держслубовець брав 14 календарних днів без збереження?
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 114
З нами з: 19 вересня 2014, 10:32
Звідки: Сумы
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Сумская область

Re: ЄСВ таблиця 7 Додатку 4

Гуль Тетяна » 27 серпня 2014, 10:17

Відповідно до п. 4.13 розділу IV Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 09.09.2013 року № 454 , таблиця 7 додатка 4 формується та подається страхувальниками в разі визначення періодів (строків) трудової або іншої діяльності, що відповідно до законів, якими встановлюються умови пенсійного забезпечення, відмінні від загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, зараховуються при визначенні права на відповідну пенсію, а також періоди страхового стажу, не пов'язані з трудовою та/або професійною діяльністю.

Оскільки період знаходження держслужбовця у відпусці без збереження заробітної плати відноситься до періоду, що включається до стажу державної служби (п. 3 Порядку обчислення стажу державної служби, затверджений постановою КМУ від 03.05.94 р. № 283), відомості про осіб, які перебувають у цій відпустці, подаються на загальних підставах.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 300
З нами з: 03 лютого 2014, 07:55
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харків

Re: ЄСВ таблиця 7 Додатку 4

ANNA6724 » 27 серпня 2014, 10:30

тобто в таблиці 7 все рівно буде 31 календарний день?)
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 114
З нами з: 19 вересня 2014, 10:32
Звідки: Сумы
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Сумская область

Re: ЄСВ таблиця 7 Додатку 4

Гуль Тетяна » 27 серпня 2014, 10:40

так
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 300
З нами з: 03 лютого 2014, 07:55
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харків

Re: ЄСВ таблиця 7 Додатку 4

ANNA6724 » 27 серпня 2014, 10:46

Дякую-дякую
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 114
З нами з: 19 вересня 2014, 10:32
Звідки: Сумы
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Сумская область

Re: ЄСВ таблиця 7 Додатку 4

o.fedevuch » 12 січня 2015, 11:59

Підкажіть, будь ласка, якщо особа перебуває у відпустці для догляду за дитиною до 3 років чи потрібно подавати таблицю 7 щомісячно впродовж усього періоду перебування цієї особи у такій відпустці. Дякую!
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 12
З нами з: 19 серпня 2014, 08:17
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: ЄСВ таблиця 7 Додатку 4

Olga_K » 13 січня 2015, 10:20

працівникам, що мають право на спецстаж, період знаходження у відпустках по догляду за дитиною до 3р то до 6р зараховується до такого стажу і, виходячи з цього, ми таких працівників включаємо до т.7, як і до т.6-вони ж знаходяться у трудових відносинах.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 980
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: ЄСВ таблиця 7 Додатку 4

panyutinorada » 13 січня 2015, 14:30

o.fedevuch написав:Підкажіть, будь ласка, якщо особа перебуває у відпустці для догляду за дитиною до 3 років чи потрібно подавати таблицю 7 щомісячно впродовж усього періоду перебування цієї особи у такій відпустці. Дякую!


Поки особа перебуває у соціальній відпустці по догляду за дитиною, то за цей час дані про таку особу подають установи соцзахисту населення, де працівниця отримує виплати на дитину. Дані не можуть на одну фізичну особу задвоїтися. У табл.5 один раз потрібно показати " дату початку " відпустки по догляду за дитиною. У місяці виходу працівниці з такої відпустки " дата закінчення " потрібно відобразити у табл.5
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1093
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: ЄСВ таблиця 7 Додатку 4

panyutinorada » 13 січня 2015, 14:49

Olga_K написав:ми таких працівників включаємо до т.7, як і до т.6-вони ж знаходяться у трудових відносинах


А у табл.5 Ви таких працівників як відображаєте ???
Відображення перебування працівниці у відпустці по догляду за дитиною у табл.5 передбачено самою формою Звіта з ЄСВ тільки два раза, тобто " дата початка " і " дата закінчення ". А протягом трьох років яким чином ???
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1093
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: ЄСВ таблиця 7 Додатку 4

Інна Братчук » 14 січня 2015, 08:34

я так зрозуміла що в 7 таблиці таких працівниць не показувати. Так?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 55
З нами з: 10 липня 2014, 13:05
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: ЄСВ таблиця 7 Додатку 4

Olga_K » 14 січня 2015, 10:12

в т.5 працівників показуємо в тому місяці, якщо надається відпустка або якщо закінчується. згодна з тим, що на "таких відпускників" надається т.6 органами, що оплачують їм цю відпустку, але ж там немає відомостей про "спецстаж" цих працівників, а з нами вони знаходяться у трудових відносинах і "спецстаж" ми нараховуємо-ось тому і ми звітуємо
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 980
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: ЄСВ таблиця 7 Додатку 4

Сергій78 » 19 травня 2017, 14:19

Як відобразити дані по спецстажу в таб. 7 по педпрацівнику, якщо його 6.04 було звільнено а 11.04 знову прийнято на ту ж посаду?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 03 травня 2017, 14:17
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Кировоградская область



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість