неповний рабочий день

Модератор: Бєлєвцова Людмила

неповний рабочий день

ANNA6724 » 19 вересня 2014, 09:08

Можно ли перевести работника на 2 неполных рабочих дня (по 4 часа в день) на один месяц?
Востаннє редагувалось ANNA6724 в 19 вересня 2014, 09:49, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 116
З нами з: 19 вересня 2014, 10:32
Звідки: Сумы
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Сумская область

Re: ненормированный рабочий день

Штефан » 19 вересня 2014, 09:27

що це за працівник, чи некраще перевести його по договору ЦПХ ?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 22
З нами з: 16 вересня 2014, 10:40
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: ненормированный рабочий день

ANNA6724 » 19 вересня 2014, 09:29

працівник - державний службовець
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 116
З нами з: 19 вересня 2014, 10:32
Звідки: Сумы
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Сумская область

Re: ненормированный рабочий день

Штефан » 19 вересня 2014, 09:32

Я думаю що неможна, краще оформити відпустку за власний рахунок
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 22
З нами з: 16 вересня 2014, 10:40
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: ненормированный рабочий день

ANNA6724 » 19 вересня 2014, 09:37

работник настаивает, что ему необходимо только 4 часа
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 116
З нами з: 19 вересня 2014, 10:32
Звідки: Сумы
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Сумская область

Re: неповний рабочий день

Брусенцова Яна » 19 вересня 2014, 13:50

На державних службовців поширюється чинне законодавство про працю в частині, що не суперечить Закону України "Про державну службу". Так, відповідно до ст. 56 Кодексу законів про працю України за угодою між працівником і власником або уповноваженим ним органом може встановлюватись як при прийнятті на роботу, так і згодом неповний робочий день або неповний робочий тиждень. Оплата праці в цих випадках провадиться пропорційно відпрацьованому часу або залежно від виробітку. Робота на умовах неповного робочого часу не тягне за собою будь-яких обмежень обсягу трудових прав працівників.
Тобто, встановлення неповного робочого державному службовцю здійснюється на розсуд роботодавця. Звісно, якщо не йдеться про прохання вагітної жінки, жінки, яка має дитину віком до чотирнадцяти років або дитину-інваліда, в тому числі таку, що знаходиться під її опікуванням або здійснює догляд за хворим членом сім'ї відповідно до медичного висновку. за таких обставин відповідно все до тієї ж ст. 56 Кодексу законів про працю України роботодавець зобов'язаний встановлювати їй неповний робочий день або неповний робочий тиждень.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Харків




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість