Внутрішнє сумісництво

Модератор: Бєлєвцова Людмила

Внутрішнє сумісництво

Опейда Алла » 02 грудня 2014, 23:50

Чи має прово художній керівник закладу культури працювати за сумісництвом керівником "Зразкового" колективу в цьому ж будинку культури? Чи може співпадати робочий час?
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 02 грудня 2014, 23:26
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Внутрішнє сумісництво

Бєлєвцова Людмила » 08 грудня 2014, 15:51

Доброго дня! Обмеження на роботу за сумісництвом стосується: керівників закладів та їх заступників, керівників структурних підрозділів та їх заступників. За Довідником кваліфікаційних характеристик професій працівників (Випуск 81 «Культура та мистецтво») художнього керівника закладу культури та керівника колективу (якщо не йдеться про керівника колективу за видами мистецтва і народної творчості) відносять до професіоналів. Якщо згадані вами у запитанні посади – не очолюють структурні підрозділи закладу культури, то обмеження щодо сумісництва їх стосується. Тому художній керівник може працювати керівником колективу.
При сумісництві йдеться про окремі трудові договори. Тому працівник не може одночасно протягом робочого дня виконувати обов’язки за двома згаданим посадами. Фактично спочатку він виконує обов’язки за однією посадою, а згодом приступає до роботи за іншою. Тут пам’ятайте про обмеження щодо часу роботи за сумісництвом (п. 2 постанови КМУ від 03.04.93 р. № 245): тривалість роботи за сумісництвом не може перевищувати чотирьох годин на день і повного робочого дня у вихідний день. Загальна тривалість роботи за сумісництвом протягом місяця не повинна перевищувати половини місячної норми робочого часу.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 104
З нами з: 03 лютого 2014, 07:45
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Харків



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей