Бухгалтерія в дошкільному закладі

Модератор: Бєлєвцова Людмила

Бухгалтерія в дошкільному закладі

Драпалюк Тетяна » 28 квітня 2015, 19:38

Доброго дня! Допоможіть, будь - ласка, розібратись у такому питанні: ДНЗ є комунальною власністю, бухгалтерія централізована, в міській раді. Чи може міська рада зобовязати ДНЗ відкрити рахунки та вести бухгалтерію автономно, чи це питання має вирішити заклад? В Розпоряджені Кабміну №1007 від 19.08.2009 року в п.2 вказано "Рішення приймається на загальних зборах" а вЛисті Міносвіти від 01.06.2011 р. №1/9-423 "щодо розширення автономії навчальних закладів" вказано: "Переведення закладу на умови самостійного ведення господарської діяльності та бухгалтерського обліку здійснюється за рішенням засновника". Можливо це питання регулюється і іншими документами? Допоможіть, будь - ласка, розібратись у цьому питанні!!! Дякую!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 28 квітня 2015, 19:31
Звідки: Ukraine, Іллінці
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Бухгалтерія в дошкільному закладі

yaoleg » 19 травня 2015, 06:55

Так, як міська рада є засновником то їй і карти в руки. Якщо дитсадок може собі дозволити по кошторису утримувати посаду бухгалтера, то чому б і ні?
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2345
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 268 раз.
Регіон: Винницкая область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість