Трудовые отношения

Модератор: Бєлєвцова Людмила

Трудовые отношения

Иванов Иван Иванович » 28 квітня 2015, 20:28

Добрый вечер. Подскажите пожалуйста может ли заведующая хозяйственной частью работающая на полную ставку и получая 50% надбавки за сложность и напрядженость в роботе оформиться на 0,5 ставки сторожа по совместительству на время больничного основного работника?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 26
З нами з: 29 травня 2014, 16:49
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: Трудовые отношения

Гуль Тетяна » 29 квітня 2015, 13:27

Иванов Иван Иванович написав:Добрый вечер. Подскажите пожалуйста может ли заведующая хозяйственной частью работающая на полную ставку и получая 50% надбавки за сложность и напрядженость в роботе оформиться на 0,5 ставки сторожа по совместительству на время больничного основного работника?


Действительно, на время болезни основного работника можно принять на работу другого работника по срочному трудовому договору. Если у такого работника есть основное место работы, то его принимают на работу по совместительству.
Однако заведующий хозяйством не может работать по совместительству, посколько это запрещено трудовым законодательством. Так, согласно п. 4 Положения об условиях работы по совместительству работников государственных предприятий, учреждений, организаций, утвержденного приказом Минтруда, Минюстиции, Минфина от 28.06.93 г. № 43 руководители государственных предприятий, учреждений, организаций, их заместители, руководители структурных подразделений государственных предприятий, учреждений, организаций (цехов, отделов, лабораторий и пр.) и их заместители не имеют право работать по совместительству (за исключением научной, преподавательсской, медицинсокй и творческой деятельности). А заведующий хозяйством относится к руководящим должностям (код КП 1239 "Руководители других структурных подразделений").
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 301
З нами з: 03 лютого 2014, 07:55
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харків

Re: Трудовые отношения

olena_metlushan » 09 червня 2015, 16:56

Прошу допомоги! Як бути, згідно штатного розпису є 2 спеціаліста І категорії у відділі. Один виконує одну роботу (постійне місце роботи), а другий - іншу (тимчасове місце, на час відпустки по догляду за дитиною). Один спеціаліст звільняється, як перевести на ту посаду іншого спеціаліста. Чи потрібно проводити стажування? Як тоді зробити наказ і що писати в трудовій? Адже запис "Прийнята на роботу спеціалістом І категорії відділу..." та запис "Переведена спеціалістом І категорії відділу...(того самого відділу" - як на мене, безглуздо. Що робити!?!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 03 квітня 2015, 10:50
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Re: Трудовые отношения

Козиренко Віталій » 10 червня 2015, 07:41

Наприклад, п.1 ч.1 ст. 23 КЗпПУ перевести на вакантну посаду ...
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 861
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Дякував (а): 23 раз.
Подякували: 144 раз.
Регіон: Луганська область

Re: Трудовые отношения

Olga_K » 11 червня 2015, 08:08

olena_metlushan написав:Прошу допомоги! Як бути, згідно штатного розпису є 2 спеціаліста І категорії у відділі. Один виконує одну роботу (постійне місце роботи), а другий - іншу (тимчасове місце, на час відпустки по догляду за дитиною). Один спеціаліст звільняється, як перевести на ту посаду іншого спеціаліста. Чи потрібно проводити стажування? Як тоді зробити наказ і що писати в трудовій? Адже запис "Прийнята на роботу спеціалістом І категорії відділу..." та запис "Переведена спеціалістом І категорії відділу...(того самого відділу" - як на мене, безглуздо. Що робити!?!

я так зрозуміла-звільняється той спеціаліст, що був на постійному місці. якщо працівник, який працює тимчасово, задовольняє керівництво- то тоді наказ буде-перевести спеціалістом І категорії відділу... на постійно. і місце на час відпустки стане вільним-зможете тимчасово прийняти нового працівника
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1245
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 119 раз.
Регіон: Запорожская область
Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron