Робота на госпрозрахунковій основі

Модератор: Бєлєвцова Людмила

Робота на госпрозрахунковій основі

Tany » 25 березня 2014, 15:36

Доброго дня, дайте розяснення по такій ситуації:
Педагогічний працівник (керівник гуртка) працює на госпрозрахунковій основі (оновне місце роботи), заробітну плату отримує з вересня по травень (навчальний рік), потім в червні йде у щорічну відпустку тривалістю 42 к.д., після щорічної відпустки, так як немає навчального процесу і оплата за гуртки не здійснюється, він йде у відпустку без збереження заробітної плати аж до 1 вересня. Чи не порушується в такому випадку трудове законодавство?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 74
З нами з: 04 лютого 2014, 12:50
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Робота на госпрозрахунковій основі

Трохименко Людмила » 28 квітня 2014, 13:31

Доброго дня!
Пунктом 71 Інструкції № 102 передбачено, що за час роботи в період канікул оплата праці педагогічних працівників провадиться з розрахунку зарплати, встановленої при тарифікації (п. 68 Інструкції № 102), що передувала початку канікул.
Оплату за час літніх канікул учнів не отримують лише особи, які працюють на умовах погодинної оплати і не ведуть занять під час канікул (п. 73 Інструкції № 102).
Під час канікул, що не збігаються із черговою відпусткою, керівник закладу залучає педагогічних працівників до педагогічної та організаційної роботи в межах часу, що не перевищує їхнього навчального навантаження до початку канікул (п. 25 Типових правил внутрішнього трудового розпорядку від 20.12.93 р. № 455).
Таким чином, під час канікул учнів керівники гуртків мають виконувати організаційно-педагогічну роботу впродовж часу, тривалість якого відповідає затвердженому при тарифікації обсягу навчального навантаження, виходячи з його середньомісячної (середньоденної) норми з виплатою за цей час заробітної плати, встановленої за тарифікацією. Іншого трудовим законодавством не передбачено.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 226
З нами з: 03 лютого 2014, 07:54
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Харків
Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей