п. 15 постанови КМУ №65 для осіб, що працюють за контрактом

Модератор: Бєлєвцова Людмила

п. 15 постанови КМУ №65 для осіб, що працюють за контрактом

Сергій » 26 березня 2014, 12:09

Доброго дня. Прошу Вас дати коментар до п.15 заходів постанови №65 КМУ від 01.03.2014 року. Якщо у державній установі, наприклад звільнився робітник вже під час дії постанови №65, чи можно на його місце прийняти працівника? Як бути з конкурсом у ВНЗ і прийняттям на посади науково-педагогічних працівників, зважаючи, що вони працюють за строковими трудовими договорами (котнрактами)?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 12 березня 2014, 07:16
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: п. 15 постанови КМУ №65 для осіб, що працюють за контрак

Бєлєвцова Людмила » 02 квітня 2014, 09:56

Доброго дня! При звільненні працівника його посада стає вакантною. Тому що стосується першого запитання, то на місце звільненого працівника прийняти нового працівника не можна. Тут дії пряма заборона п. 15 Заходів, затверджених постановою № 65.
Вважаю, що таке положення є досить розмитим й не враховує усієї специфіки діяльності окремих працівників. Наприклад, як у вашому другому запитанні, науково-педагогічних працівників.
Фактично приймати нових працівників не можна. Згаданий пункт містить деякі виключення, але науково-педагогічні під нього не підпадають.
Тому на цей час відповісти на друге запитання не має можливості. Сподіваюсь, що найближчим часом з'являться роз'яснення офіційних органів з приводу застосування Заходів.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 104
З нами з: 03 лютого 2014, 07:45
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Харків



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість