Внутрішнє сумісництво

Модератор: Бєлєвцова Людмила

Внутрішнє сумісництво

Tany » 04 лютого 2014, 13:00

Доброго дня. Допоможіть розібратися в такій ситуації: працівник працює за основною посадою методистом художньо-методичного відділу позашкільного закладу, у цьому ж закладів він веде за сумісництвом театральний гурток (внутрішнє сумісництво). Як в такому випадку розраховувати середній заробіток для оплати навчальної відпустки?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 74
З нами з: 04 лютого 2014, 12:50

Re: Внутрішнє сумісництво

Трохименко Людмила » 04 лютого 2014, 15:58

Для внутрішніх сумісників середню зарплату для визначення відпускних розраховуємо окремо за основним місцем роботи і за сумісництвом, оскільки згідно з п.п. «ї» п. 4 Порядку № 100 до розрахунку середньої зарплати не включається зарплата за сумісництвом (лист Мінпраці від 06.09.2007 р. № 554/13/155-07).
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 226
З нами з: 03 лютого 2014, 07:54
Регіон: Харків

Re: Внутрішнє сумісництво

Tany » 04 лютого 2014, 16:41

Так, але в цьому пункті сказано "заробітна плата на роботі за сумісництвом (за винятком працівників ,для яких включення її до середнього заробітку передбачено чинним законодавством)", а в Положенні про умови роботи за сумісництвом в п.10 сказано "заробітна плата на всіх місцях роботи враховується при обчисленні середнього заробітку: педагогічним працвникам позашкільних закладів. Чи ниє це підставою для того щоб враховувати заробітну плату за сумісництво при розрахунку середнього заробітку, адже в цьому випадку методист і керівник гуртка педагогічні посади.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 74
З нами з: 04 лютого 2014, 12:50

Re: Внутрішнє сумісництво

Трохименко Людмила » 05 лютого 2014, 13:20

На даний час ми не маємо жодного офіційного роз’яснення щодо практичного використання п. 10 Положення № 43. Для педагогічних і медичних працівників в своїх консультаціях Мінсоцполітики наполягає саме на окремому розрахунку відпускних (за основним місцем та сумісництвом).
Посадові оклади методиста і керівника гуртка різні. Враховуючи необхідність проведення коригування заробітку для розрахунку середньої зарплати (у випадку підвищення посадових окладів) також доцільніше проводити розрахунок окремо.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 226
З нами з: 03 лютого 2014, 07:54
Регіон: Харків

Re: Внутрішнє сумісництво

Tany » 05 лютого 2014, 17:02

В моєму випадку посадовий оклад методиста і керівника гуртка однаковий 8 розряд.
Якщо розрахунок середньої заробітної плати проводити окремо, то за посадою методиста я оплачу навчальну відпустку, а що в цому випадку робити з посадою керівника гуртка, адже працівник в цей період знаходиться в навчальній відпусці за основною посадою, а навчальні відпустки сумісникам не оплачуються вони йдуть у відпустку без збереження заробітної плати. Чи може одна і та сама людини бути одночасно в навчальній відпустці (за основною посадою) і у відпусці без збереження заробітної плати (за внутрішнім сумісництвом)? Як це оформити документально?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 74
З нами з: 04 лютого 2014, 12:50

Re: Внутрішнє сумісництво

Трохименко Людмила » 06 лютого 2014, 11:39

Так, можливі такі ситуації. Наприклад, тривалість щорічної відпустки за основним місцем роботи 56 кал.дн., за сумісництвом - 28 кал. дн. Тоді до закінчення відпустки за основною посадою за сумісництвом оформляється відпустка без збереження зарплати.
У випадку з навчальною відпусткою - підтвердження знаходимо у листі Мінпраці від 16.05.2006 р. № 172/13/116-01:
на період додаткової оплачуваної відпустки у зв’язку з навчанням, яка надається за основним місцем роботи, на роботі за сумісництвом працівник може скористатися відпусткою без збереження зарплати, яка надається в обов’язковому порядку працівнику-суміснику на термін до закінчення відпустки за основним місцем роботи (на підставі п. 14 ст. 25 Закону про відпустки). Оформляємо такі відпустки наказом.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 226
З нами з: 03 лютого 2014, 07:54
Регіон: Харків

Re: Внутрішнє сумісництво

Tany » 07 лютого 2014, 10:07

Дякую за консультацію.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 74
З нами з: 04 лютого 2014, 12:50

Re: Внутрішнє сумісництво

Трохименко Людмила » 11 лютого 2014, 13:40

Будь-ласка, завжди раді допомогти.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 226
З нами з: 03 лютого 2014, 07:54
Регіон: Харків

Re: Внутрішнє сумісництво

Tany » 10 вересня 2014, 09:52

Доброго дня.
Керівнику гуртка надають внутрішнє сумісництво 0,3 ставки художника-оформлювача (не педагогічна посада) працювати вона буде на умовах неповного робочого тижня (вівторок, четвер, п'ятниця), як втакому випадку проводити розрахунок оплати праці?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 74
З нами з: 04 лютого 2014, 12:50

Re: Внутрішнє сумісництво

panyutinorada » 10 вересня 2014, 12:53

Tany написав:Доброго дня.
Керівнику гуртка надають внутрішнє сумісництво 0,3 ставки художника-оформлювача (не педагогічна посада) працювати вона буде на умовах неповного робочого тижня (вівторок, четвер, п'ятниця), як втакому випадку проводити розрахунок оплати праці?


Розрахунок заробітної плати за сумісництвом :
(Оклад художника-оформлювача за ЄТС / норму часу за місяць художника-оформлювача ) * факт робочого часу художника-оформлювача по Табелю обліку робочого часу.
На фактичний оклад нараховуються надбавки і доплати, якщо вони, звісно, передбачені.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1090
З нами з: 29 травня 2014, 09:21

Re: Внутрішнє сумісництво

Tany » 10 вересня 2014, 14:20

Якщо я вірно зрозуміла то наприклад оклад художника-оформлювача 1235, норма годин у вересні 176, відпрацьовано 24 год.
1235/176 год.*24 год.=168,41 грн.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 74
З нами з: 04 лютого 2014, 12:50

Re: Внутрішнє сумісництво

panyutinorada » 10 вересня 2014, 14:55

Tany написав:Якщо я вірно зрозуміла то наприклад оклад художника-оформлювача 1235, норма годин у вересні 176, відпрацьовано 24 год.
1235/176 год.*24 год.=168,41 грн.

Так, все вірно.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1090
З нами з: 29 травня 2014, 09:21

Re: Внутрішнє сумісництво

Tany » 11 вересня 2014, 08:44

Дякую :)
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 74
З нами з: 04 лютого 2014, 12:50

Re: Внутрішнє сумісництво

ASV » 30 вересня 2014, 12:12

Трохименко Людмила написав:Посадові оклади методиста і керівника гуртка різні. Враховуючи необхідність проведення коригування заробітку для розрахунку середньої зарплати (у випадку підвищення посадових окладів) також доцільніше проводити розрахунок окремо.


А якщо б це було суміщення, методист читав гуртки в свій робочий час, отримував заробітну плату за роботу керівника гуртків за тарифікацією:
1. відпустка надавалася б такої ж тривалості і за той же пророблений період, що й за основною посадою?
2. розрахунок доцільно проводити окремо, щоб провести коригування?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 22
З нами з: 18 вересня 2014, 08:55

Re: Внутрішнє сумісництво

panyutinorada » 07 жовтня 2014, 09:11

ASV написав:А якщо б це було суміщення, методист читав гуртки в свій робочий час, отримував заробітну плату за роботу керівника гуртків за тарифікацією:
1. відпустка надавалася б такої ж тривалості і за той же пророблений період, що й за основною посадою?
2. розрахунок доцільно проводити окремо, щоб провести коригування?


В " Бюджетній бухгалтерії " № 10 від 10.03.2014 року надрукована стаття, яка детально відповідає на всі Ваші запитання.
1. Якщо стисло, то щорічна відпустка педпрацівнику надається тільки тієї тривалості, яка надається за основною посадою (методиста), як керівнику гуртка - не надається.
2. Коригування при розрахунку відпусткових проводять за основною посадою, тобто методиста. Оплата за роботу керівника гуртка включається при обчисленні середньої заробітної плати для оплати часу відпусток. На це Міністерство соціальної політики зауважувало ще в листі від 04.11.2013 року № 976/13/155-13.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1090
З нами з: 29 травня 2014, 09:21

Re: Внутрішнє сумісництво

Гусак Анна » 25 грудня 2014, 15:14

Підскажіть будь-ласка чи потрібно складати індивідуальні графіки роботи для внутрішніх сумісників (чи достатньо табеля)?
Якщо в наказі прописано надати внутрішнє сумісництво з 01.10.14 по 31.12.14 - чи потрібно 31.12.14 писати наказ про звільнення з внутрішнього сумісництва?
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 17 грудня 2014, 15:21
Звідки: Ukraine, Сумы

Re: Внутрішнє сумісництво

makarenkoiryna » 09 квітня 2015, 07:31

ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!! Я працюю бухгалтером по зарплаті у центрі реабілітації дітей-інвалідів. У мене робітник працює на ставку сестрою медичною з масажу на ставку і з 12.03.2015 на 0,5 ставки сестрою медичною з фізіотерапії. У квітні йде у соц.відпустку. Як правильно розрахувати середню зарплату?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 14
З нами з: 21 серпня 2014, 13:28

Re: Внутрішнє сумісництво

Алина Д » 20 жовтня 2016, 13:23

Просимо роз"яснити деякі питання з оплати праці та визначення основної посади, сумісництва чи замісництва. Лікар хірург зарахований на 0,5 посади в стаціонар, 0,5 посади в поліклінічному відділенні, 0,5 посади хірурга по наданню екстренної допомоги. Як нам визначити основну посаду? Як виплатити матеріальну допомогу на оздоровлення?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 02 грудня 2015, 16:37
Регіон: Полтавская область

Re: Внутрішнє сумісництво

ЯнаЯ » 04 січня 2017, 10:25

Допоможіть будь ласка,  то вже голова кирить.. На сільській раді землеупорядник 0,5 ставки + 0,5 ставки діловода. Як бути з 1 січня 2017 року . Виходячи з розміру МЗП 3200. Донарахування робити окремо за посадами чи сумувати, а потім визначати доплату до МЗП?
землеупорядник 861,25+55(ранг)+169,73(вислуга)+215,31(гірські)=1301,29   Доплата (1600-1301,29=298,71)
діловод 800,00+200(гірські)=1000 Доплата (1600-1000=600)
Разом 1301,29+298,71+1000+600=3200
І чи взагалі може землеупорядник, який є службовцем місцевого самоврядування бути внутрішнім сумісником?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 38
З нами з: 18 березня 2016, 14:37
Регіон: Закарпатская область

Re: Внутрішнє сумісництво

panyutinorada » 04 січня 2017, 13:14

Землевпорядник  - посадова особа ОМС не може виконувати роботу за сумісництвом.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1090
З нами з: 29 травня 2014, 09:21

Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей