постанова 910

Модератор: Бєлєвцова Людмила

постанова 910

ANNA6724 » 22 квітня 2014, 08:03

Чи включаеться стаж роботи на посаді медичного статистика посадовим особам державної санітарно-епідеміологічної служби для надання надбавки за вислугу років (постанова №910 від 26.08.2009р.)? Дякую
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 114
З нами з: 19 вересня 2014, 10:32
Звідки: Сумы
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Сумская область

Re: постанова 910

Трохименко Людмила » 28 квітня 2014, 13:01

Доброго дня!
Ні, не зараховується.
Пунктом 2 Порядку від 26.08.2009 р. № 910 медичні статистики не передбачені.
Навіть у випадку, коли особа працювала на посаді медичного статистика у штаті санепідстанції, і отримувала надбавку за вислугу років згідно постанови КМУ від 29.12.2009 р. № 1418, то при переході на роботу посадовою особою Держсанепідслужби, попередній стаж роботи медстатистиком не враховується для нарахування надбавки за вислугу років, оскільки це не передбачено постановою № 910.
Це питання вже давно потребувало внесення змін до постанови № 910. Але на сьогоднішній день так і залишилось не вирішеним.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 226
З нами з: 03 лютого 2014, 07:54
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харків



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей