Чи можна після декртної відпустки встановити 1 катег.бухгалт

Модератор: Бєлєвцова Людмила

Чи можна після декртної відпустки встановити 1 катег.бухгалт

Софія Ткачук » 08 травня 2014, 07:39

Працівниця йшла в декретну відпустку як бухгалтер 2 категорії, чи можна їй при виході на роботу з декретної відпустки встановити відразу 1 категорію ( по кваліфікаційним харектеристикам по посаді вона їй відповідає) ?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 25
З нами з: 04 березня 2014, 09:10
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Чи можна після декртної відпустки встановити 1 катег.бух

Бєлєвцова Людмила » 19 травня 2014, 08:26

Доброго дня!
З вашого запитання стає зрозуміло, що для присвоєння більш високої кваліфікаційної категорії у працівниці є стаж, до якого входить й час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. Час перебування у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку зараховують до стажу роботи за спеціальністю (ст. 181 КЗпП). Тому ви праві присвоїти бухгалтеру I кваліфікаційну категорію після виходу із соціальної відпустки.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 104
З нами з: 03 лютого 2014, 07:45
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Харків



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість