Встановлення тарифного розряду

Модератор: Бєлєвцова Людмила

Re: Встановлення тарифного розряду

zachselrada@ukr.net » 16 листопада 2017, 13:39

Можна одразу встановити 9 тарифний розряд
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

musia2010 » 16 листопада 2017, 13:48

Я теж так вважаю, а в мене питають на яких піставах? Наголошують, що керівник з голови просто не може присвоїти 9 розряд. Тільки через атестацію. Я 20 років працювала головним бухгалтером у держбюджеті і ніколи ніяких атестацій не проходила.
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 1 раз.
Регіон: Ровенская Область

Pavel-san » 16 листопада 2017, 14:24

В нашій сфері (охорона здоров'я) як для економістів так і для бухгалтерів була вилка розрядів 6-10 (6 т.р. - бухгалтер без вищої освіти), і назви посад, в тарифікації - "бухгалтер", "бухгалтер ІІ кат.", бухгалтер І кат." "провідний бухгалтер". Атестацію проходили в нашій же установі, створювали комісію. Після атестації видавали посвідчення, де зазначалося коли, яку категорію, і в якій установі присвоєно. Думаю, це посвідчення було б підставою для встановлення категорії в іншій установі. Десь читав, що підвищення розрядів бухгалтерам можливе тільки через проведення атестації.
Моя думка, якщо відштовхуватись від класифікатора професій, без підтверджуючих документів і проведення атестації, відразу, Ви можете прийняти її на посаду "бухгалтера". Потім, відразу зробити наказ на проведення атестації, і встановити їй "ІІ категорію" (по класифікатору там вимога - стаж роботи за професією бухгалтера більше одного року). А щоб отримати І кат. їй необхідно буде пропрацювати в установі певний час на посаді бухгалтера ІІ кат (1 чи 2 роки, вже не пам'ятаю). 
Але в неї ще є три роки стажу на посаді головного бухгалтера, може цей нюанс дає їй право відразу провести атестацію на "провідного бухгалтера"... Треба читати і чекати на форумі на кадровиків:)
Востаннє редагувалось Pavel-san в 16 листопада 2017, 14:51, всього редагувалось 1 раз.
Мешканець
Мешканець

Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 1 раз.

user » 16 листопада 2017, 14:50

У нас депаратамент видав наказ що атестація бухгалтерів проводиться тільки їхньою комісією. Дали дівчині зразу 1-шу категорію(5 років стажу було, але атестацію ніколи не проходила). Це в порядку виключення, там в класифікаторі десь є примітка що можна перескакувати через категорію.
Мешканець
Мешканець

Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Полтавская Область

Антонова Наталья » 21 листопада 2017, 15:30

Доброго дня, допоможіть розібратися. Ми, комунальний заклад  спорт. школа вищої с/майстерності, маємо посаду методиста, який закінчив вищий уч. заклад з фізичної культури, який правильно установити розряд 13 чи 14 по оплаті праці? 
Новачок
Новачок

meli28 » 25 листопада 2017, 07:22

Добрий день. Допоможіть будь ласка:  коли можна атестувати  бухгалтера І категорії (магістр, стаж роботи гол.бухом у ПП - 8 р., бухгалтером І кат. у бюдж. організації - 6 міс.)?  який тарифний розряд присвоїти? Щиро дякую!
Новачок
Новачок

Регіон: Львовская область

Поперед.

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей