Зміна істотних умов праці

Модератор: Бєлєвцова Людмила

Re: Зміна істотних умов праці

Мацокін Андрій » 22 липня 2016, 09:09

alisa написав:Якщо людина не дає згоду на зміну умов праці, яку з/пл їй платити?

Якщо людина була попереджена про зміну істотних умов праці, то у неї є 2 місяці на роздуми. Впродовж терміну "роздумів" але не більше законодавчо визначених 2 місяців її виплачується з/п відповідно до її займаної посади.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 24
З нами з: 03 лютого 2014, 07:50
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харків

Re: Зміна істотних умов праці

Мацокін Андрій » 22 липня 2016, 09:39

Марина1978 написав:Добрый день, я являюсь госслужащей. На данный момент нахожусь в отпуске по уходу за ребенком. Ребенку 2 года. Сейчас в связи с изменением штатного расписания и условий труда, меня переводят в обслуживающий персонал, что существенно ухудшает условия труда, т.к. это не является госслужбой. за 2 месяца меня никто не предупреждал, данная должность меня не устраивает 
. Если я не соглашусь с этим предложением грозятся уволить. Правомерно ли это и как мне поступить в данной ситуации. Спасибо.

Доброго дня! Якщо вас не попередили про зміну істотних умов праці, то це порушення і норм КЗпП, і нового Закону "Про державну службу" № 889. Із Вашого запитання не зрозуміло чи введено в дію у вашому державному органі новий штатний розпис, з новими рангами і окладами і чи присвоєно Вам новий ранг. Від цього залежать норми законодавства, які застосовуються у період зміни істотних умов.
Якщо Вас переводять в обслуговуючий персонал, то штатний розпис і умови проходження держслужби ще не приведені у відповідність до норм нового Закону № 889. У цьому випадку застосовуються норми КЗпП. Так, відповідно до частини третьої статті 32 КЗпП  про зміну істотних умов праці — систем та розмірів оплати праці, пільг, режиму роботи, встановлення або скасування неповного робочого часу, суміщення професій, зміну розрядів і найменування посад та інших — працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці. Для реалізації змін роботодавець видає розпорядчий документ, у якому має бути конкретно зазначено зміст змін, а також даються доручення здійснити певні заходи, пов’язані із цим, зокрема, персонально попередити працівників, яких стосується впровадження вищезазначених змін, про зміну істотних умов праці. На виконання цього розпорядчого акту відповідальна посадова особа повинна вручити працівникам повідомлення про зміну істотних умов праці!
Повідомлення мають бути вручені й працівникам, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною.
Законодавством не визначено конкретного механізму повідомлення працівників про зміну істотних умов праці. Однак підтвердження факту повідомлення працівника є необхідним елементом у разі прийняття подальшого рішення щодо звільнення працівника за пунктом 6 статті 36 КЗпП.
Таким чином, працівникам, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною, у разі неможливості їх персонального попередження, повідомлення можуть надсилатися рекомендованим листом з описом вкладень та поштовим повідомленням про вручення. У повідомленні про зміни істотних умов праці, крім суті самих змін, нових умов праці, наслідків переходу працівника на роботу з новими умовами праці, має бути зазначено прохання роботодавця до працівника протягом двох місяців з часу його отримання надіслати роботодавцеві письмову згоду на продовження роботи після зміни істотних умов праці або про відмову від цього. Іншими словами, працівник має подати заяву про переведення на нову посаду або заяву про відмову від такого переведення.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 24
З нами з: 03 лютого 2014, 07:50
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харків

Re: Зміна істотних умов праці

Марина1978 » 28 липня 2016, 11:29

EVGENIY, может вопрос Вы и увидели, но ответа я так и не получила.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 21 липня 2016, 14:12
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Re: Зміна істотних умов праці

Марина1978 » 28 липня 2016, 11:30

Мацокін Андрій, спасибо большое за помощь.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 21 липня 2016, 14:12
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Re: Зміна істотних умов праці

desire_n » 31 липня 2016, 15:30

Допоможіть, будь ласка, в такій ситуації : жінка працює на 0,5 пос окладу на основному місці на посаді 1 і в цій же організації за внутрішнім сумісництвом ще на 0,5 пос окладу на 2-ій посаді. за 2 місяці попереджена про зміну істотних умов праці за обома посадами. її обидві посади виводяться зі штатного розпису в зв"язку з об"єднанням двох підрозділів в один зі зміною їх місця розташування.у новому об"єднаному відділенні будуть інші посади, які їй були запропоновані і на 1 і на 2-ій посаді.сумісництва уже не буде. ми пропонуємо їй основне місце на повну ставку (хочемо перевести з посади №1 - 0,5 ставки на повну ставку на посаді №3.що робити з сумісництвом?яку статтю застосувати на звільненні з внутрішнього сумісництва, щоб людина нічого не втратила? дякую.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 7
З нами з: 21 грудня 2015, 11:37
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: Зміна істотних умов праці

Krasirina » 10 серпня 2016, 12:54

Доброго дня. Згідно п.9 розд.IV Порядку №435 керівнику держоргану надано право встановлювати режим роботи на умовах неповного робочого часу та надавати відпустку без збереження зарплати на визначений цім керівником термін. Чи вплине робота в режимі неповного робочого часу на стаж для нарахування пенсії.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 10 серпня 2016, 12:28
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Зміна істотних умов праці

EVGENIY » 10 серпня 2016, 14:16

Krasirina написав:Доброго дня. Згідно п.9 розд.IV Порядку №435 керівнику держоргану надано право встановлювати режим роботи на умовах неповного робочого часу та надавати відпустку без збереження зарплати на визначений цім керівником термін. Чи вплине робота в режимі неповного робочого часу на стаж для нарахування пенсії.

Як "ПОРЯДОК формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" може надавати таке право???
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 6925
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 8 раз.
Подякували: 52 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Зміна істотних умов праці

Житомирянка » 23 грудня 2016, 10:50

Скажіть, будь-ласка, якщо працівник дав згоду на нову посаду в зв"язку із зміною істотних умов праці, виданий наказ про призначення, зроблено запис в трудовій книжці і через пів місяця передумав, чи підпадає він під скорочення?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 21 листопада 2016, 15:46
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Житомирская область

Re: Зміна істотних умов праці

Чайка2017 » 16 лютого 2017, 09:50

Допоможіть, будь ласка!! По акту-передачі 31.01.2016 передано з балансу службове авто, повідомлено водія про зміну істотних умов праці з 01 02 2016.  2 місяці він може працювати. Як оплатити цей час?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 16 лютого 2017, 09:40
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Зміна істотних умов праці

Иван » 23 жовтня 2017, 17:12

Доброго дня, чи є зміною  істотних умов праці: зміна безстрокового договору на строковий договір, при цьому працівник не змінює місце та посади роботи? Чи можливо перевести робітника з бестрокового на строкий договір, якщо так то як це зробити?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 26
З нами з: 28 січня 2015, 10:01
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Поперед.


Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 1 гість
cron