оформлення вихователя

Модератор: Бєлєвцова Людмила

оформлення вихователя

nyuta.perova » 21 серпня 2014, 10:32

У дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) на період відпустки для догляду за дитиною до 3-х років основного працівника прийнято вихователя. З цим працівником не укладався трудовий договір, запис у трудову книжку внесено на підставі наказу завідуючого закладом про прийом на роботу. Основний працівник вийшла на роботу раніше строку (через півтора року) і подала заяву про звільнення з роботи у зв’язку із переїздом на постійне місце проживання в іншу місцевість. Як оформити вихователя, прийнятого на період відсутності основного працівника, на постійну роботу?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 25 лютого 2014, 14:32
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: оформлення вихователя

Федченко Леся » 21 серпня 2014, 14:35

Дійсно, у разі, коли працівника приймають на роботу на час відсутності основного працівника, з ним укладають строковий трудовий договір. Звичайно, це зовсім не означає обов’язкову наявність письмово укладеного такого документа як трудовий договір.

Перелік випадків, коли додержання письмової форми трудового договору є обов’язковим, зазначено у ст. 24 КЗпП. Дана ситуація не підпадає під жоден пункт згаданого переліку. Отже, у письмовій формі з цим працівником трудовий договір укладати не потрібно.

Повну відповідь на запитання ви зможете знайти у № 9 газети "Місцеве самоврядування" за 2014 рік http://id.factor.ua/mestnoye-samoupravleniye/
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 290
З нами з: 03 лютого 2014, 07:47
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Харків
Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість