Щодо об'єднання тергромад

Щодо об'єднання тергромад

Брусенцова Яна » 26 грудня 2014, 11:09

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування ухвалив рішення щодо створення робочих груп для опрацювання та підготовки до другого читання проектів законів про добровільне об’єднання територіальних громад та про засади державної регіональної політики.


Керівником робочої групи з опрацювання та підготовки до другого читання законопроекту про добровільне об’єднання територіальних громад призначено голову підкомітету з питань місцевих органів виконавчої влади та територіального устрою Миколу Федорука.

Керівником робочої групи з опрацювання та підготовки до другого читання законопроекту про засади державної регіональної політики призначено голову підкомітету з питань регіональної політики, місцевих бюджетів та комунальної власності Андрія Реку.

Керівникам робочих груп доручено протягом двох днів сформувати персональний склад робочих груп та до 6 січня 2015 року поінформувати Комітет про результати підготовки до другого читання зазначених законопроектів.

До складу робочих груп увійдуть народні депутати України – члени підкомітету з питань місцевих органів виконавчої влади та територіального устрою і підкомітету з питань регіональної політики, місцевих бюджетів та комунальної власності.

До участі в роботі зазначених робочих груп також планується залучити (за згодою) народних депутатів, представників Апарату Верховної Ради, Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів, центральних органів виконавчої влади, провідних асоціацій органів місцевого самоврядування, неурядових організацій, науковців, експертів.

(За матеріалами офіційного сайта Верховної Ради України http://iportal.rada.gov.ua)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість