Щодо проекьу Закону про службу в ОМС

Щодо проекьу Закону про службу в ОМС

Брусенцова Яна » 20 січня 2015, 11:34

Нову редакцію проекту Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування») гармонізовано із новою редакцією проекту Закону України «Про державну службу» та подано на розгляд Уряду.

З урахуванням підсумків міжвідомчих узгоджувальних нарад, проведених Нацдержслужбою у жовтні та листопаді 2014 року за участю представників заінтересованих міністерств, всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування та соціальних партнерів, Нацдержслужбою підготовлено проект Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» (нова редакція), який у відповідності із новою редакцією проекту Закону України «Про державну службу» подано на розгляд Уряду.

Розроблено нову редакцію Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» на виконання Плану заходів щодо реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 червня 2014 року № 591, та розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2014 року № 847 «Про імплементацію Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони».

У ході роботи над новою редакцією закону Нацдержслужбою було організовано та забезпечено широке обговорення законопроекту. Завдяки чому в ньому враховані пропозиції, що були висловлені Спільним представницьким органом сторони роботодавців на національному рівні, Спільним представницьким органом репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні, Асоціацією міст України, Українською асоціацією районних та обласних рад, Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад.

Крім того, законопроект було представлено групі польських експертів з питань реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади в Україні під час робочої зустрічі у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Також Нацдержслужбою проведено обговорення проекту закону з експертами проекту Twinning ЄС.

Водночас нова редакція проекту Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» враховує коментарі експертів програми SIGMA/ОЕСР до нової редакції проекту Закону України. «Про державну службу». Таким чином законопроекти гармонізовані між собою та відповідають європейським принципам публічного адміністрування.

Проектом Закону передбачається створення правових передумов для:

· підвищення престижності служби в органах місцевого самоврядування;

· врегулювання статусу службовця органу місцевого самоврядування;

· рівного доступу до служби в органах місцевого самоврядування виключно на основі заслуг;

· прозорого прийняття на службу до органів місцевого самоврядування;

· стимулювання кар’єрного зростання;

· деполітизації;

· нової моделі оплати праці, що мінімізує суб`єктивізм керівника;

· впровадження ефективного механізму запобігання корупції;

· підвищення рівня соціального та матеріального захисту службовців.

Досягти поставлених завдань можливо лише шляхом прийняття та ефективного впровадження вказаного проекту Закону, що передбачено пунктом 6.3 показників результативності Контракту для України з розбудови держави.


(За матеріалами офіційного сайта Нацдержслужби http://guds.gov.ua/govservice/control/u ... t_id=34595)
Востаннє редагувалось Брусенцова Яна в 28 січня 2015, 12:01, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Харків

Re: Щодо проекьу Закону про службу в ОМС

Иван » 28 січня 2015, 11:25

Цікаво яким чином норма проекту Закону про загальнообовязкове соціальне страхування для службовців ОМС сприяє підвищенню рівня соц. та матер. забезпечення посадової особи? І як бути зі статтею 22 Конституції України?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 26
З нами з: 28 січня 2015, 10:01
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Щодо проекьу Закону про службу в ОМС

Иван » 28 січня 2015, 17:32

Шановні екперти, чи є на Вашу думку конфлікт інтересів у суміщенні діяльності депутата місцевої ради зі статусом службовця ОМС, виходячи з того, що особа на цих посадах представляє інтереси та здійсняє повноваження лише однієї тер громади? Чи має бути встановлено виняток депутатом працює в раді одній АТО, а службовцем в іншій АТО?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 26
З нами з: 28 січня 2015, 10:01
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість