Чергові кроки на шляху до децентралізації

Чергові кроки на шляху до децентралізації

Брусенцова Яна » 21 січня 2015, 13:56

21.01.15 р. Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування з метою проведення оперативних консультацій щодо подальших кроків із децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування ухвалив рішення провести робочу зустріч-нараду


Планується, що у нараді візьмуть участь Президент України, Голова Верховної Ради, Прем’єр-міністр, керівники депутатських фракцій парламенту, представники Комітету, члени Кабінету Міністрів, відповідальних за формування та реалізацію державної політики у сферах місцевого самоврядування та державного будівництва, голови обласних рад та керівництво всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування.

Також Комітет на своєму засіданні підтримав необхідність невідкладного утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з підготовки проекту змін до Конституції України в частині реформування місцевого самоврядування.

Вищевказані пропозиції були доведені до відома Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана. При цьому зазначалося, що внесення змін до Основного Закону України має стати першим кроком на шляху проведення широкомасштабної адміністративно-територіальної реформи в Україні з наступною розробкою і прийняттям низки законопроектів щодо децентралізації публічної влади та її територіальної організації.

(За матеріалами офіційного сайта Верховної Ради України http://www.rada.gov.ua/news/Novyny/Povi ... 02349.html)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість