Практичний досвід в напряму енергоефективності

Практичний досвід в напряму енергоефективності

Брусенцова Яна » 26 січня 2015, 10:40

Черкаси ділилися досвідом впровадження енергоефективних технологій,
тривають навчальні візити в рамках "Діалогу єднання"

Асоціація в рамках проекту "Ініціатива захисту прав та представлення інтересів місцевого самоврядування" ДІАЛОГ розпочала реалізацію серії навчальних візитів для працівників органів місцевого самоврядування. Мета - вивчення інноваційного досвіду муніципального управління. Тематика та міста для стажувань визначені шляхом опитування міст-членів Асоціації. Графік візитів складено, виходячи з умов, що представники міст Півдня та Сходу України відвідають міста Центру та Заходу і навпаки.

Очікується, що ці навчальні візити по суті стануть «діалогом єднання». Тобто, у місцевих посадовців сформується та зміцниться усвідомлення важливості національної єдності.

22-23 січня відбувся навчальний візит до Черкас на тему: «Вивчення передового досвіду впровадження енергоефективних технологій». Учасниками навчання стали міські голови, керівники комунальних підприємств, спеціалісти місцевих рад з міст Запорізької, Миколаївської, Одеської, Київської, Луганської, Рівненської, Сумської, Харківської, Тернопільської, Херсонської областей.

Черкаські фахівці презентували місцеві енергоефективні проекти та поділилися досвідом з їх реалізації. Слід відзначити, що місто за останні роки напрацювало чималий досвід у впровадженні енергоефективних проектів. Реалізуються вони, зокрема, на КП «Черкасиводоканал», КП «Черкаситеплокомуненерго» та через бюджет міста. Зокрема, презентовано:

- результати реконструкції системи теплопостачання міста;

- програму підтримки ОСББ при проведенні термомодернізації житлових будівель на умовах співфінансування з міського бюджету;

- проект з модернізації каналізаційних та насосних станцій;

- хід реалізації реконструкції системи освітлення із залученням енергозберігаючих технологій;

- досвід влаштування індивідуальних теплових пунктів.

Другий день візиту присвячено практичному вивченню питання та відвіданню місцевих модернізованих об’єктів комунальних підприємств з можливістю запозичити та використати цей кращий досвід у своєму місті.

За матеріалами офіційного сайта АМУ http://www.auc.org.ua/news/cherkasi-dil ... ekhnologii)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість