Щодо неможливості примусової передачі майна

Щодо неможливості примусової передачі майна

Брусенцова Яна » 19 лютого 2015, 11:10

Віце-прем'єр-міністр України дав доручення головам обласних держадміністрацій внести зміни до районних бюждетів з метою їх повного фінансування та щодо неможливості примусової передачі майна бюджетних установ у спільну власність громад районів.

У дорученні Віце-прем'єр-міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Г.Зубка від 13 лютого йдеться, що "у разі незабезпечення за рахунок міжбюджетних трансфертів з районного бюждету фінансування в обсягах не менше ніж розраховано за нормативами у 2014 році видатків на утримання бюждетних установ в містах районного значення, селищах і селах забезпечити внесення змін до районних бюджетів з метою їх фінансування у повному обсязі".

У документі наголошено, що неможливо допускати промусову передачу майна бюджетних установ із власності територіальних громад міст районного значення, селищ і сіл у спільну власність територіальних громад районів. Адже це може відбуватися лише за ініціативою та на підставі відповідних рішень міських, селищних та сільських рад.

Міністерству фінансів доручено узагальнити показники районних бюждетів, бюджетів міст районного значення, селищ і сіл в розрізі дохідної та видаткової частини у порівнянні 2014-2015 роки.


Нагадаємо, 30 січня АМУ зверталася до Голів Парламенту та Уряду щодо проблем фінансового забезпечення закладів соціо-культурної сфери у містах районного значення та з приводу проблем, які виникають з органами влади районного рівня при затвердженні місцевих бюждетів на 2015 рік.

Про підписання відповідного доручення Г.Зубко повідомив на нараді міських голів міст районного значення, яку Асоціація провела 13 лютого.

(За матеріалами офіційного сайту АМУ http://www.auc.org.ua/news/vitse-premer ... nistratsii)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron