Пропозиції АМУ: законопроект "Про соціальні послуги"

Пропозиції АМУ: законопроект "Про соціальні послуги"

Брусенцова Яна » 20 квітня 2015, 10:28

Експерти АМУ підготували зауваження до законопроекту "Про соціальні послуги" (17.04.15 р.)


Експерти АМУ підготували пропозиції та зауваження до нової редакції проекту Закону України "Про соціальні послуги", підготовленого Міністерством соціальної політики на виконання плану заходів на 2013-2016 роки щодо реалізації Стратегії реформування системи надання соціальних послуг (затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13.03.2013 № 208-р). 8 квітня Міністерство оприлюднило проект для громадського обговорення.

Зауваження експертів АМУ стосуються головним чином фінансування уповноважених органів у сфері надання соціальних послуг, повноважень органів місцевого самоврядування та об'єднаних територіальних громад у цій сфері.

Ознайомитися з листом АМУ до Мінсоцполітики щодо законопроекту "Про соціальні послуги", законопроектом "Про соціальні послуги", порівняльняльною таблицею до проекту Закону України "Про соціальні послуги” та пояснювальною записка до проекту Закону "Про соціальні послуги" можна на офіційному сайті АМУ за посиланням: http://www.auc.org.ua/news/eksperti-amu ... ni-poslugi)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість