Виборні посади: незастосування обмежень щодо виплати пенсії

Виборні посади: незастосування обмежень щодо виплати пенсії

Брусенцова Яна » 24 квітня 2015, 13:10

Підсумки засідання парламентського Комітету з питань соціальної політики, праці та пенсійного забезпечення (відбувся 22 квітня)

На засіданні Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, праці та пенсійного забезпечення розглядався проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо забезпечення функціонування місцевого самоврядування) (№2639). Цей доопрацьований проект був поданий на заміну законопроекту №2506, знятого з розгляду (ознайомитися з висновком АМУ щодо законопроекту).

Асоціацію міст України на засіданні представляв заступник директора Центру аналізу та розробки законодавства В.Пархоменко.

Законопроект №2639 передбачає включення на період до чергових місцевих виборів у 2015 році посадових осіб місцевого самоврядування, які працюють на виборних посадах, до категорії осіб, до яких не застосовуються обмеження щодо виплати пенсії, щомісячного довічного грошового утримання, передбачені Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» на особливий період.

За результатами розгляду Комітет підтримав зазначений законопроект і рекомендував Верховній Раді України взяти його за основу та прийняти в цілому.

(За матеріалами офіційного сайту АМУ: http://www.auc.org.ua/news/pidsumki-zas ... siinogo-za)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Харків

Re: Виборні посади: незастосування обмежень щодо виплати пенсії

парчук » 22 березня 2016, 13:59

Брусенцова Яна, доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи треба буде змінювати ранг ПОМС після 01 травня 2016 року, коли вступить у дію Закон про держслуєжбу? Як бути у випадку, якщо відділ, який я очолюю є відділом діловодства і кадрів? Адже діловодсто буде обслуговуючим, а не державною службою. Допоможіть , будь ласка.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 26 березня 2015, 14:28
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область
Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість