Створення місцевих органів держархбудконтролю

Створення місцевих органів держархбудконтролю

Брусенцова Яна » 10 липня 2015, 10:15

Увага! З'явилася Настанова щодо створення місцевих органів держархбудконтролю
розроблена Держархбудінспекцією

Нагадаю, що у зв’язку з внесенням змін до містобудівного законодавства органи місцевого самоврядування отримали можливість перебрати на себе повноваження щодо надання адміністративних послуг з питань набуття права на виконання підготовчих та/або будівельних робіт і введення об’єктів в експлуатацію (далі – адмінпослуги), а також здійснення заходів держархбудконтролю.

ДАБІ розробила Настанову щодо створення місцевих органів держархбудконтролю. Документ можна завантажити, зокрема, за посиланням: http://www.auc.org.ua/news/nastanova-sh ... dkontrolyu


Для довідки: 1 вересня набирає чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю та удосконалення містобудівного законодавства" № 320-VIII, прийнятий Верховною Радою 9 квітня 2015 року. Законом передано функції зі здійснення державного архітектурно-будівельного контролю від центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань державного архітектурно-будівельного контролю, до органів місцевого самоврядування, а також спрощено деякі дозвільні та погоджувальні процедури у будівництві.

(За матеріалами офіційного сайту АМУ: http://www.auc.org.ua/news/nastanova-sh ... dkontrolyu)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей