Військовий збір з лікарняних по ваг.та пологоах

Військовий збір з лікарняних по ваг.та пологоах

ivalki » 12 серпня 2014, 14:46

Добрий день!!!
Ми вже отримали відповідь на питання по утриманню військового збору з лікарняних ФСС,за що Вам щиро дякуємо.Та потім у нас постало питання:
Чи обкладатимуться військовим збором 1,5% лікарняні по вагітності та пологах,адже податком з фізичних осіб вони не обкладаються?
Ще раз дякуємо,та, як швидше, ждемо відповідь,так як строки виплат ніхто не відміняв.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 89
З нами з: 09 квітня 2014, 12:22
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Військовий збір з лікарняних по ваг.та пологоах

Надєєва » 12 серпня 2014, 15:20

ivalki написав:Добрий день!!!
Ми вже отримали відповідь на питання по утриманню військового збору з лікарняних ФСС,за що Вам щиро дякуємо.Та потім у нас постало питання:
Чи обкладатимуться військовим збором 1,5% лікарняні по вагітності та пологах,адже податком з фізичних осіб вони не обкладаються?
Ще раз дякуємо,та, як швидше, ждемо відповідь,так як строки виплат ніхто не відміняв.

Декретні не обкладаються ВЗ !
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 354
З нами з: 29 травня 2014, 07:02
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 6 раз.

Re: Військовий збір з лікарняних по ваг.та пологоах

Бєлєвцова Людмила » 12 серпня 2014, 16:22

Дійсно, декретні не обкладють віськовим збором. Підстава: для цілей НКУ допомога по вагітності та пологах не підпадає під визначення заробітної плати.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 104
З нами з: 03 лютого 2014, 07:45
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Харків

Re: Військовий збір з лікарняних по ваг.та пологоах

Наталья0512 » 05 червня 2015, 14:43

а обычный больничный облагается воеенным сбором?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 53
З нами з: 05 червня 2015, 12:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская область

Re: Військовий збір з лікарняних по ваг.та пологоах

цветуля » 05 червня 2015, 14:47

Конечно , обычный больничный облагается военным сбором .
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 20
З нами з: 25 квітня 2012, 19:01
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Re: Військовий збір з лікарняних по ваг.та пологоах

Ulyasya » 10 червня 2015, 09:37

ЗУ від 31.07.2014 № 1621-VII Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України

1.2. Об’єктом оподаткування збором є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами...

У свою чергу, оплата часу тимчасової непрацездатності та допомога по вагітності й пологах потрапили до переліку інших виплат, що не належать до фонду оплати праці (пп. 14.1.48 ПКУ п.п. 3.2 та 3.3 Інструкції зі статистики зарплати). Однак ці виплати надають працівникам у зв'язку з перебуванням їх у трудових відносинах.
Виплати, які нараховують (виплачують, надають) фізособі у зв'язку з трудовими відносинами. При цьому у ПКУ відсутні положення, які б звільняли (як у випадку звільнення декретних від обкладення податком на доходи) вказані виплати від такого оподаткування.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 171
З нами з: 22 серпня 2012, 16:32
Звідки: Львов
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Львовская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість